tv3.lv

Pēc dalības šovā "Nākamā pietura: Mīlestība" Alīna uzsākusi attiecības

Pirmajā romantiskā šova “Nākamā pietura: Mīlestība” sērijā iepazinām 22 gadus veco alūksnieti Alīnu, kura audzina nepilna gada veco meitiņu Amēliju. Alīna pastāsta, vai uztur kontaktu ar “aklā randiņa” partneri Māri, kā arī paziņo, ka viņas sirds ir iekarota!

2020. gada 1. oktobrī 10:30

Sarunā ar Skaties.lv Alīna atklāj, ka savu dalību šovā vērtē uz 4 – dzīvē viņa runā daudz labāk un drošāk nekā neierastā vidē, turklāt vēl kameru priekšā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Skatoties šovu, redzēju sevi no malas un sapratu, ka tā neesmu es. Viss likās tik samākslots, neīsts. Ļoti uztraucos, tāpēc bija grūti atbildēt uz jautājumiem, izteikt savas domas. Tāds runas stils, kā parādīju šovā, patiesībā nav mans,” tā Alīna.

Neatkarīgi no tā randiņa beigās Alīnai pietika drosmes Mārim pateikt stingru – nē un neturpināt iepazīšanos.

“Mums neradās vajadzīgās emocijas. Uzdevu daudz jautājumu par viņa dzīvi, pretī interesi nesaņēmu, tas lika aizdomāties, ka Māris ir ar savu ego un ka viņu īsti neinteresē mana dzīve,” atklāti pastāsta Alīna.

Šova dalībniece uzsver, ka viņas izvēlei nav nekāda sakara ar mazo meitiņu un faktu, ka viņa nav tikusi pāri iepriekšējām attiecībām.

Viņa ir sapratusi kļūdas, kas pieļautas attiecībās ar Amēlijas tēvu, un jau sen spējusi palaist to visu vaļā.

Pēc šova Alīna un Māris uztur kontaktus, laiku pa laikam uzraksta viens otram. Alīna nenoliedz, ka kādreiz viņi varētu satikties arī dzīvē, bet draugu ampluā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dzīvē randiņos jaunajai māmiņai patīk, ja vīrietis izrāda iniciatīvu un uzsāk iepazīšanos. Tieši tāpēc “Tinder” nav domāts viņai, Alīna nemeklē, jāmeklē un jāiekaro ir vīrietim!

Šova dalībniece smejas, sakot, ka var piemiegt ar aci, ja vīrietis viņai simpatizē, bet tālāk par vieglu flirtu viņa pirmā neiet.

“Varu atklāt, ka pēc šova filmēšanas esmu atradusi mīļoto. Pazinu puisi jau sen, bet nu viņš ar savu attieksmi un uzmanību spēja panākt to, ka es sapratu, ka vēlos viņu. Domāju, ka mums viss izdosies,” tā Alīna.

No attiecībām Alīnas vēlas uzmanību, lojalitāti un rūpes – trīs vārdos slēpjas atslēga uz viņas sirdi.

“Vārds mīlestība ir ļoti “skaļš”. Esmu mīlējusi tikai vienreiz mūžā, tā bija mana pirmā skolas laika mīlestība. Nenoliedzu, pa vidu ir bijušas vairākas attiecības, bet cilvēks jau jūt – ir vai nav,” aizdomājas Alīna.

Jaunajai māmiņai nav grūti rūpēties par mazo Amēliju, viņa nav viena – ir mamma, kas palīdz, tāpat arī mazulītes tēvs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova dalībniece zina, ka daudzas jaunās māmiņas uzskata – kam būs vajadzīgas ar bērnu, viņa tā nedomā, jo daudzi vīrieši zina, ka viņai ir bērns, bet tāpat turpina pievērst uzmanību.

“Bērns ir mana prioritāte. Es varu būt kopā ar vīrieti tikai tādu, kurš pieņem mani un manu meitu. Ja tā nenotiek, ja jūtu, ka pret manu mazo izturas bez mīlestības, maiguma, lai staigā tālāk,” stingri nosaka Alīna.

Alīna domā, ka ir jāatrod līdzsvars dzīvē – starp rūpēm par bērnu un laiku sev.

Šova dalībniece neuzskata, ka pēc bērna dzimšanas sevi kā sievieti “jānoraksta”, jo citādi tu būsi slikta māte, rūpes par sevi nozīmē tikai to, ka sieviete dzīvo.

“Bērnam ir vajadzīga laimīga, starojoša un ar dzīvi apmierināta mamma, ne māte, kura ir aizmirsusi, kas ir dzīve un kā tas ir – būt sievietei,” pamāca Alīna.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm