tv3.lv

Pēc neveiksmes randiņu šovā Eglīte Itālijā atpūšas kopā ar vietējo pielūdzēju

Pagājušajā nedēļā pēc uzmirdzēšanas iepazīšanās šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība” pašmāju šovu zvaigzne Līga Eglīte bija devusies uz Itāliju, kur atpūtās kopā ar kādu vietējo kungu. Pēc atgriešanās mājās skaistajai Līgai ir vairāk jautājumu nekā atbilžu.

18. maijā 13:32

TV3 šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” pagājušās nedēļas raidījumā par galveno zvaigzni bija kļuvusi rūdījumu pašmāju šovbiznesā guvusī Līga Eglīte. Lai gan Līga un telekomunikāciju speciālists Dāvis nolēma randiņu turpināt, nakti skaistajā Rāvamas muižā Līga pavadīja vienatnē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā ”tv3.lv” skaidro Līga, tā kā pēdējās nedēļās vairāk laika pavada kopā ar labu draugu, tādēļ Dāvja ”uzmetiens” viņai nebija sevišķi nozīmīgs.

Turklāt aizvadītajā nedēļā Līga bija devusies trīs dienu atvaļinājumā uz saulaino Itāliju. ”Avio biļetes nopirka viens pielūdzējs no Itālijas, kurš ļoti vēlējās mani satikt. Biļetes bija nopirktas jau mēnesi iepriekš, vēl pirms sērijas ar Dāvi,” skaidro Līga.

”Biju ļoti skaistās vietās. Itālis bija parūpējies par brīnišķīgām brīvdienām, parādīja visskaistākās vietas, veltīja daudz uzmanības un laika. Veda mani uz labākajiem restorāniem izbaudīt Itālijas virtuvi. Man grūti pat tam noticēt, ka tā var būt īstenība, kādas bija šīs brīvdienas. Viņš man bija sagādājis viesnīcas numuriņu ar skatu uz jūru, par piedzīvoto tūristu iecienītajā Ligūrijā stāsta Eglīte.

”Tagad esmu pārdomās, ko tālāk. Viņš ir nopietns cilvēks. Šķirtenis ar trim bērniem, ļoti atbildīgu darbu, izglītots cilvēks mazliet virs 50.

Radās priekšstats, ka itāļi ir tādi visai delikātas uzbūves vīrieši, jo tur ir diezgan populārs matriarhāts. Savā ziņā esmu pieradusi pie brutālākiem cilvēkiem. Visai neierasts formāts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ja cilvēks ir aizņemts ar trim bērniem, pastāvīgu darbaholismu un pa vidu atrod brītiņu man, ko no tā var gaidīt? Par to ir jāpadomā. Vai spēs man dot to, ko es vēlētos. Kamēr es runāju par reliģiju un filozofiju, viņš ir vairāk cilvēks zemes dzīvei, naudas pelnītājs. Viņš ir vairāk Kanta ideju piekritējs, un vīriešiem taču piestāv vienkāršība uzskatos un orientācija uz rezultātu,” ko vairāk par savu pielūdzēju siltajā zemē atklāj Līga.

Viņa uzsver, ka kontrasts starp Itāliju, kur valda siltums un gaiss smaržo gluži citādāk, un Latviju, kur šogad vēl maijā ir vēsi, ir milzīgs.

”Vispār ”atgriezties realitātē” tagad diezgan grūti. Daudz emociju. Un ko tālāk? Emocijas pārāk ļoti sit pa veselo saprātu, lai kaut ko saprastu. Jānomierinās. Jādomā racionāli. Bet vai bieži tas izdodas. Dzīve pati kā tāda ir brīnums un paradokss,” prāto Eglīte.

Dienu pēc atgriešanās mājās Līga arī aizdomājas: ”Šodien totāla melanholija pēc skaistuma, kas robežojas ar sāpēm, jo vai tad tas var būt īstenība?”

Līga mājās atvedusi ne tikai skaistas atmiņas, čupu jautājumu, bet arī kādu nelielu ”trofeju” – ”iebalzamētu” ziedu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm