”Piecērt Eglītei!” lielais FINĀLS: Līga izdara gala izvēli

Agnese Drunka

Autors: Agnese Drunka

52 komentāri
”Piecērt Eglītei!” lielais FINĀLS: Līga izdara gala izvēli
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Lielā diena ir klāt – pēc randiņiem vairāku nedēļu garumā daiļajai Līgai Eglītei beidzot laiks izvēlēties īsto vīrieti. Nauris, Mairis, Gunārs, Mārtiņš vai Jānis? “Piecērt Eglītei!” lielais fināls ir klāt – kuru no pieciem izvēlēsies Līga? Lielais lēmums viņai nebūs jāpieņem vienai – Eglītei talkā nāks eksperti.

Vairāku nedēļu garumā Eglīte devās uz kopā pieciem randiņiem sarunu bārā “RŪM”. Katrā randiņā meitene tikās ar vairākiem puišiem, no kuriem intriģējošākajam dāvināja īsta vīra cienīgu dāvanu: smalku “Fiskars” cirvi.

Nu visi pieci Līgas izvēlētie ar visiem cirvjiem ir klāt, lai cīnītos par “Lauku sētas” zvaigznes sirdi un iespējas kopā ar viņu baudīt fantastisku atpūtu smalkajā “Wellton Riverside SPA Hotel”.

Eglīte lielajam finālam par godu ir brīnišķīgi saposusies – par viņas pārvērtībām parūpējas Latvijas slavenību sakopšanas pāris: Kristīne Pavlovska un Mārcis Matisons. Kā pirms randiņa Skaties.lv atklāja spēles galvenā varone, arī puišu stilam būs nozīme – Eglīte novērtēs, ja kāds uz finālu ieradīsies uzvalkā.

Taču uz fināla filmēšanu ieradušies ne tikai viņi! Finālā klāt ir eksperti!

Viens no viņiem – “Lauku sētas” sestās sezonas uzvarētājs Aigars Kļavs. Viņam līdzi – “Čiekurs”, kurš kompānijai tiks stādīts priekšā kā Eglītes dēls.

Otra eksperte – veikala “Sexy Style” pārstāve Vikija. Eglīte veikalā viesojās, gatavojoties randiņiem. BET kāda būs šo viesu loma šovakar?

Galdā tiek celti “RŪM” izcilie kokteiļi, un mīlas spēles fināls var sākties!

Saldākam finālam “RŪM” bārmeņi sagatavojuši vienu no bāra romantiskākajiem dzērieniem “Tropical Honeymoon”. Šajā dzērienā esošais bumbieru liķieris, ananāsu sīrups un “Beefeater” džins dalībniekiem atgādinās visus pozitīvos mirkļus, kas ir pavadīti sarunu bārā “RŪM”. Šis ir vasaras dzēriens, kuru malkot jautrā draugu kompānijā.

“Piecērt Eglītei!” mērķis bija lauzt aizspriedumus par pirmajiem randiņiem kā neveikliem un mulsuma pilniem pasākumiem – Eglīte ar puišiem baudīja brīnišķīgu vakaru, nogaršojot kokteiļu bāra šīs vasaras piedāvājumu un izspēlējot aizraujošas spēles, kas ļāva vienam otru iepazīt tuvāk.

Šovu veidotāji, producentu kompānija “Blondā cirta”, saka paldies bāram “RŪM” par sirsnīgo uzņemšanu, Eglītei un visiem brīnišķīgajiem puišiem, kuri ieradās uz randiņiem, un novēl visiem mīlestības pilnu vasaru!

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM.

52 komentāri