tv3.lv

Pieķerta puiša kajītē jau stundu pēc satikšanās! Kas patiesībā ir ”Mīlas kruīza” blondā valdzinātāja Anita?

Uz “Mīlas kruīza” klāja izveidojies pirmais pāris – apburošā blondīne Anita Antone jau stundu pēc uzkāpšanas uz klāja pieķerta Edmunda kajītē, kopā baudot gardus kokteiļus. Kā Skaties.lv atklāj Anita, abi viens otru noskatījuši jau pirms došanās mīlas šovā…

2018. gada 14. martā 9:22

Anitu un Edmundu pieķer kajītē – sēriju skaties TE!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atraktīvā un runātīgā Anita pirmajā brīdī var radīt pavieglas blondīnes iespaidu, taču āriene ir maldinoša. Ikdienā meitene rosās kā uzņēmēja un fitnesa trenere. Un Ziemassvētkos “pārvēršas” par Salavecīti, priecējot citus.

Sarunā ar Skaties.lv viņa uzreiz uzsver, ka par attiecībām nestāstīs un vaļībām uz kuģa neļausies, lai arī ir pirmā meitene, kura pieķerta kajītē apciemojot kādu no šova puišiem.

Meitene “Mīlas kruīzā” gatava lieliskai atpūtai. Jā, kruīzā uz Zviedriju tiek braukts ne pirmo reizi, taču iepriekš uz prāmja līksmots “savējo” kompānijā, bet “Mīlas kruīzā” visi tiekas pirmo reizi.

Tiesa, Anita jau pirmajās minūtēs atrada “savējo” – Edmundu, ar kuru abi tika pieķerti vienā kajītē baudot kokteiļus jau pirms kuģis izkustējies no Rīgas Pasažieru ostas.

“Es atradu cilvēku, ar ko var komunicēt, ar ko ir kopīga valoda, un līdz ar to man ir vieglāk. Neteikšu, ka man nav vēlme runāt ar citiem, bet šobrīd man ir viens cilvēks, ar ko komunicēt, un man ir labi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Man ar to pietiek,” prieku par satikšanos ar Edmundu neslēpj Anita.

Kā atklāj Anita, nav gluži tā, ka ar Edmundu abi sapazinušies uz klāja un uzreiz metušies jaukt dzērienus puiša kajītē.

Nē, komunikācija starp abiem sākusies jau tad, kad Skaties.lv izsludināja “Mīlas kruīza” uzvarētājus. Abi sazinājušies “Facebook” un sapratuši, ka ir simpātijas.

“Tas ir liktenis. Tāpat droši vien komunikācijā kaut ko nosaka horoskopu zīmju saderība,” spriež Anita, kura uzskata – diez vai kāda meitene uzdrošināsies jaukties šajās attiecībās un mēģinās Edmundu viņai atņemt.

Vīrietī viņai svarīga laba komunikācija un sapratne, līdz ar to “Mīlas kruīza” laikā Anita centīsies Edmundu tuvāk iepazīt, lai saprastu, vai vērts veidot ko nopietnāku.

“Man svarīgi, vai atrodu ar cilvēku kopīgu valodu, vai nē,” uzsver Anita.

Vai abiem izdosies? Seko “Mīlas kruīza” kaislībām Skaties.lv!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm