PIESLĒDZIES! ”Balss maskā” ceturtais raidījums ir klāt; kurš tiks atmaskots?

67 komentāri
PIESLĒDZIES! ”Balss maskā” ceturtais raidījums ir klāt; kurš tiks atmaskots?
PUBLICITĀTES FOTO

Klāt svētdienas vakars, kas nozīmē “Balsi maskā” un vienu jaunu atmaskošanu. Skatītājus sagaida pieci aizraujoši priekšnesumi – Lutausis, Acs, Zieds, Lelle un Mākonis izpildīs priekšnesumus, kas saistās ar viņu bērnību vai tīņu gadiem, atklājot jaunas detaļas par sevi. Pieslēdzies un prognozē – kurš slēpjas zem kuras maskas?

<!–more–>

Īsi pirms koncerta aizkulisēs valda absolūta noslēpumainība – dalībnieki savā starpā nesatiekas, taču dažus aizkulisēs izdevies iemūžināt attēlos.

Pēc dziesmām dalībnieki atklās par sevi interesantas lietas – viens pat uz skatuves demonstrēs reālu lietu. Detektīviem būs jācenšas atminēt, kādēļ tieši šī lieta maskai ir īpaši tuva.

Vakara noslēgumā skatītāji zālē balsos par savām mīļākajām maskām un tās divas maskas, kuras būs ieguvušas vismazāk balsu, stāsies detektīvu paneļa – Samantas Tīnas, Baibas Sipenieces-Gavares, Krivenchy un Jāņa Šipkēvica, priekšā, kuri lems par to, kuram nāksies izstāties no spēles no noņemt masku.

Tāpat skatītājiem ir iespēja balsot par savu mīļāko masku, apmeklējot šova mājaslapu <a href="https://www.tv3.lv/balssmaska/?utm_source=balssmaska.lv&amp;utm_medium=redirect&amp;utm_campaign=Redirect" target="_blank" rel="noopener noreferrer">www.balssmaska.lv</a>.

Balsot iespējams reizi dienā un, ne tikai par vienu, bet vairākām maskām. Jo aktīvāks būsi, jo lielāka iespēja katru nedēļu tikt pie kārotās balvas no “Bite”, “Alma”, “SMSCredit” un “CocaCola”.

Skaties šovu "Balss Maskā" jau šovakar kanālā TV3 plkst. 20.00!

67 komentāri