Pirmā maska ir kritusi! Šovā atmasko žurnālisti Unu Ulmi

34 komentāri
Pirmā maska ir kritusi! Šovā atmasko žurnālisti Unu Ulmi
PUBLICITĀTES FOTO

Šovakar, 7. martā, kanālā TV3 un televīzijā Go3 pirmizrādi piedzīvoja savdabīgākā muzikālā šova ”Balss maskā” 2. sezona. Sezonas atklāšanas raidījumā uz skatuves pirmos pavedienus atklāja sešas košas un neparastas maskas – Spēkavīrs, Zilais Pūķis, Saules Meita, Baltais Vilks, Sēne un Siļķe Kažokā. Kā pirmo detektīvi atmaskoja Zilo Pūķi, zem kura maskas slēpās žurnāliste Una Ulme.

Šova ”Balss maskā” otrās sezonas pirmajā raidījumā kā pirmo detektīvi atmaskoja mīlīgo un ņipro Zilo Pūķi no pasaku valstības, zem kura maskas slēpās žurnāliste Una Ulme.

Visu Balss maskā otrās sezonas pirmo raidījumu skaties ŠEIT!

Baltais Vilks pārsteigs ar lēcieniem un profesionāļa cienīgiem deju soļiem

Zilais Pūķis skatītājus pārsteidza ar krāšņu Kailijas Minogas dziesmas ”In your eyes” izpildījumu.

Detektīvi minēja, ka zem maskas varētu būt grupas ”Prāta Vētra” menedžere Aija Auškāpa, psiholoģe Aina Poiša vai Inga Bērziņa, mūziķe Maija Sējāne, TV personība Kristīne Virsnīte vai kāda no pašmāju “influencerēm” – Beta Beidz, Sindija Bokāne vai Katrīna Sauliete.

Detektīve Samanta Tīna neslēpa pārsteigumu, zem maskas ieraugot Unu: ”Ak šausmas, es esmu šokā! Mīļās Latvijas dāmas, kundzes un jaunkundzes, lūdzu, paskatieties uz Unu Ulmi – viņa izskatās, kā 18 gadus jauna meitene, tādēļ arī mūsu minējumi bija par jaunām meitenēm!”

Detektīvu komplimenti nemaz nemulsināja Unu: ”Skaistumam nav gadu. Kad jūs uzsākāt šo jauno meiteņu minēšanu, es sapratu, ka man ar seksuālo enerģiju viss vēl ir kārtībā!”

Unai dalība šovā ir bijis īsts izaicinājums: ”Samanta ieraudzīja to uztraukumu, man bija mandrāža. Es esmu publisks cilvēks, bet uz skatuves es nejūtos kā savā lauciņā. Man šī bija totāla kāpšana ārā no komforta zonas. Pēdējo reizi es biju dziedājusi pamatskolas korī, tādēļ man nācās arī šīs iemaņas apgūt un man iepatikās, un es dzirdēju, ka man ir balss un ka tā skan, lai arī cik kritiski detektīvi izsakās, jūs nezināt, kā tā skanēja pirms tam!”

Jau nākamsvētdien, 14. martā plkst. 20.00 skaties raidījuma ”Balss maskā” otro epizodi kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3 un uzzini pirmos pavedienus par sešām jaunām maskām – Fēniksu, Ciklopu, Planētu, Taureni, Zebru un Lūsi.

34 komentāri