tv3.lv

Pirmais kaislīgais skūpsts kameru priekšā un nakts ballīte! ”Mīlas kruīza” līdz šim ”karstākā” sērija

“Mīlas kruīzā” iestājies vakars un līdz ar to – pirmā nakts ballīte. Kaislīgas dejas, šampānietis, karaoke un galu galā – tas ir noticis – Skaties.lv noķer arī pirmo kaislīgo skūpstu šovā!

2018. gada 16. martā 14:01

Uz kruīza kuģa “Romantika” iestājies vakars, kas nozīmē saturīgu izklaides programmu. Pēc vakariņām kompānija dodas baudīt nakts šovu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova zālē mūsu zvaigznēm rezervēts īpašs galdiņš pie pašas skatuves, kā arī šampānietis! Laiks sarkanās kartītes uzdevumam ar nosaukumu “Labākā vakara deja”!

Bet kas interesanti, aktivitātē piedalās tikai četri pāri, bet ne visi dejo ar saviem sākotnēji izvēlētajiem partneriem. Uz deju grīdas sacenšas Anita un Edmunds, Tatiana un Oļegs, Maira un Mairis, kā arī Estere un Sergejs!

Par atraktīvāko un oriģinālāko deju balvu saņem Tatiana un Oļegs! Bet interesanti, kur visu šo laiku ir Kristaps?

Ā, tepat jau vien ir! Kristaps atzīst, ka viņš vienkārši nevēlas dejot, jo viņam tādas nodarbes neiet pie sirds. Labi! Bet pārējiem dalībniekiem balle un dejas sit augstu vilni!

Jautājums, vai šovakar no kāda no pāriem gaidāms pirmais skūpsts, pagaidām neatbildēts. Kompāniju izklaidē burvju triku meistars, bet Anita loterijā laimē auskarus!

Hmm, kam veicas loterijā, neveicas mīlestībā? Mēs ceram, ka tas ir tikai mīts.

Laiks karaokei! Pāri lēnām izvēlas dziesmas, bet kā pirmie drosminieki uz skatuves kāpj Estere un Sergejs.

Dziesmu abi izvēlējušies tādu, kas ir viegli izdziedama, latviešu valodā un ar lipīgu piedziedājumu, tā, lai visi var dziedāt līdzi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dāmas un kungi – Estere un Sergejs ar dziesmu” Es skrienu”!

Šo mēs varam saukt par lieliski atklātu karaokes vakaru! Daudzi no pāriem ir sabijušies un vēl tikai cenšas sagatavoties savai dziedāšanai, bet uz skatuves kā nākamie gatavi kāpt Oļegs un Marija!

Brīnišķīgi. Tautas valodā runājot, publika jau lauž krēslus! Bet kur visu šo laiku ir Kristaps? Izrādās arī dziedāšana nav Kristapa iemīļotākā nodarbe. Vai uz “Mīlas kruīza” vispār ir kāda aktivitāte, kas patiktu arī Kristapam?

Uz kuģa klāja vakars patiešām “karsts”. Dejas, dziesmas, vakariņas, dzērieni un patīkamas emocijas. Vai no dalībnieku puses gaidāms arī kas pikantāks?

Jā.. Un beidzot tas ir noticis.. Šovā “Mīlas kruīzs” kā ķirsītis uz deserta šajā vakarā ir arī pirmais skūpsts! Balvā Sergejs un Estere par drosmi atklāt savas simpātijas vienam pret otru saņem mīļus “Tallink” mīkstos lācīšus!

Bet mēs apsolam, ka tas vēl nebūs viss! Turpini sekot karstiem mīlas notikumiem un dalībnieku dzīves stāstiem portālā Skaties.lv!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm