tv3.lv

“Pirmoreiz ārzemēs”: atklājas Egitas virtuāli romantiskas attiecības ar noslēpumainu itāli

Arī otrā “Pirmoreiz ārzemēs” šova sērija noslēgusies, kurā šoreiz gida somiņa tika nodota divu pusaugu bērnu mammai, plānu un shēmu necienītājai Egitai Maksimovai. No Itālijas ziemeļu pilsētas Milānas ceļotājiem bija jāmēro ceļš uz nākamo galapunktu – romantisko Veronu.

2014. gada 2. septembrī 21:10

Pēc pēdējās “ekskursijas”, kuru novadīja pirmās dienas gids, zemnieku saimniecības pāŗvaldnieks un automehāniķis Artūrs Neļķe, tālāk stafeti pārņēma Egita, kura jau pašā sākumā nolika visus fakta priekšā – nekas nenotiks pēc plāna, vairāk balstoties uz pārējo cilvēku viedokļiem, ne pašas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Izvēloties sabiedriskā transporta vietā taksometru, viņi nonāca līdz savai nākamajai naktsmītnei, kurā atkal ar Andras angļu valodas palīdzību viss noritēja mierīgi. Arī viesnīcas istabiņās katram šoreiz bija sava gulta un viss aizritēja bez starpgadījumiem.

Pirmajā vakarā ceļinieki šī vakara gida pavadībā devās uz visu mīlētāju meku – Džuljetas balkonu, tikai arī šeit viņi atduras pret aizslēgtiem vārtiem un uz pirmo un vienīgo vakara mērķi mūsu varoņiem nākas skatīties caur nožogojumu. Tālāk viņi dodas uz kafejnīcu, lai labāk iepazītu Itālijas virtuvi un vīnu kultūru.

Pēc ilgām diskusijām par to, kuru vīnu izvēlēties, mūsu kompānija visi kā viens izvēlējās vienādus ēdienus – itāļu tipisko “ravioli”, kuru Egita nokritizēja pēc pilnas programmas. Pēc vakariņām viss turpinājās uz viesnīcas jumta ar vīnu un siera uzkodām.

Pēc šīm divām “aktivitātēm” mūsu šī vakara gids saņēma pirmo kritiku no pārējiem dalībniekiem par to, ka Egita lēmumus pārāk daudz lēmumus pieņemšanai “uzgrūž” visiem pārējiem. Un arī plānotā pasēdēšana izvērtās ne pārāk jautra…

Pirmos soļus intrigu virzienā spēra pati šova šīsdienas galva, kurai, kā izrādās, ir virtuāli romantiskas attiecības ar kādu itāli, kurš dzīvojot pavisam netālu no viņu atrašanās vietas. Arī sarakstīšanās valoda bija ļoti interesanta – latviski, bet tulkota. Visticamāk, ar “Google translate” palīdzību. Sākumā bija plāns, ka noslēpumainais kavalieris ceļiniekiem izrādīs pilsētu. Kas diemžēl tā arī nesekoja…

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmais rīts mūsu četrotnei nebija pats draudzīgākais, jo Viktoram ne visai pie sirds gāja Egitas humors, kur arī sākās pirmie kašķi, sākot ar neapmierinātību par brokastīm, beidzot ar laikapstākļiem un pāri visam – saspīlētība starp Viktoru un Egitu.

Vairāk vai mazāk miers tika salīgts, un Veronas vecpilsētā tika izstaigāta arēna “Devarona”, Džuljetas balkoniņš (ar otro piegājienu) iepirkti suvenīri un… iepirkti suvenīri vēlreiz. Uz vilcienu dalībnieki paspēja, un bija laiks balsošanai:

  • Andra jūdažniecei ielika 6 zvaigznes;
  • Artūrs šīsdienas gidu novērtēja ar 5 zvaigznēm;
  • Viktoram nepatika Egitas attieksme un tāpēc 4 zvaigznes.

Soma pateicībā bez viltus un draudiem nodota tālāk izbijušajam skolotājam Viktoram. Gaidām rītdienu!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm