tv3.lv

“Pirmoreiz ārzemēs”: dalībnieki dodas uz Venēciju; Viktors izvirzās vadībā

Latviešiem raksturīgs taupīgums, ko piekopa arī šova “Pirmoreiz ārzemēs” trešās dienas gids, izbijušais skolotājs Viktors arī nav izņēmums – iegādājoties biļeti parastam starppilsētu vilcienam biļetes cena ir trīs reizes lētākā nekā ātrvilcienam. Gida somas īpašnieks līdz pat pēdējam brīdim neatklāja galamērķi.

2014. gada 3. septembrī 20:56

Viktors jau pašā sākumā pierādīja, ka ir sagatavojies krietni labāk, nekā iepriekšējie divi ceļveži. Kamēr Venēcijā lija, Viktors visus izklaidēja ar vēsturiskiem faktiem par pilsētu. Arī pastaigas laikā radās priekštats, ka Zaļupes kungs šeit jau ir bijis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pastaiga cauri pilsētai, slavenais zivju paviljons, tālāk sekoja ēšana vietējā restorānā, par kuru Egitai, protams, arī bija komentāri…

Turpinājumā Andra, izplūstot asarās, atzina, ka jau radušās ilgas pēc mājām un mīļotā vīrieša, un ka labprātāk būtu vēlējusies savā pirmajā lielajā ceļojumā ar viņu, nenoliedzot, ka arī tagad tiek izbaudīts pasākums.

Viktors patiešām bija kārtīgi sagatavojies braucienam, dažbrīd pat šķita, ka limbažnieks te ir dzīvojis, jo turpināja interesanti un izsmeļoši stāstīt par Venēciju. Gluži kā vietējais. Tika nobaudīta arī, iespējams, dārgākā kafija ceļotāju dzīvē slavenajā Sv. Marka laukumā. Un, pirms braukšanas ar vilcienu atpakaļ uz Veronu, viņš bija pat sagatavojis dāvaniņas, suvenīrus par savu vietu – Limbažiem.

Noslēgums bija pārsteigums visiem Viktora tās dienas padotajiem – vīns, sieri, augļi, jumta terase un, pāri visam, maskas. Tika sarīkota masku balle šova dalībnieku starpā.

Kāds tad beigās bija balsojums?:
Andra uzskatīja, ka Viktors ir pārcenties un ielika tikpat, cik pārējiem saviem komandas biedriem – 6 zvaigznes;
Artūrs arī ielika 6, jo velējās atstāt rezervi ar domu – nekas nav beidzies;
Egita ielika 5 zvaigznes, jo, kā par brīnumu, viņai šķita, ka Viktors nav labs gids.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gida somiņa nodota pēdējās dalībnieces, Andras rīcībā. Jau rītvakat TV3 kanālā pēdējā šova “Pirmoreiz ārzemēs” sērija, kurā arī noskaidrosim, kurš mājās brauks (vai varbūt kaut kur tālāk uz kādu citu zemi) ar 1000 eiro kabatā savam nākamajam ceļojumam.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm