tv3.lv

Puišu mīlētā Estere saņem sāpīgu atraidījumu, Kristaps pamatīgi saplūcas ar Anitu! ”Mīlas kruīza” lielais fināls

Ir trešās dienas rīts “Mīlas kruīzā”. Kuģis lēnām tuvojas Rīgas Pasažieru ostai, bet šovs – noslēgumam. Cik pāri galu galā ir izveidojušies? Un kā nakts galu galā noslēdzās neizlēmīgajai Esterei? Laiks šova 10. un noslēdzošajai sērijai!

2018. gada 24. martā 18:30

Gaiteņos pēc kārtīgi nosvinētas nakts valda klusums. Pirmās no rīta modušās ir Anita un Estere. Dalībnieki lēnām pošas brokastīm, bet mēs varam ielūkoties, kā viņiem veicās iepriekšējā naktī.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reportāžu no kaislīgās nakts baudi TE!

Dalībnieki ir laimīgi, atpūtušies un izbaudījuši kārtīgas dejas uz kuģa. Bet šajā rītā Estere atklāj, ka saņēmusi vairākas ziņas no rakstnieka Maira. Viņš meitenei sūta dzejas rindas.

Bet kuru no puišiem galu galā izvēlēsies meitene, kurai visu “Mīlas kruīza” laiku domas šaudījās no viena pie otra?

Estere iet uz pilnu banku – pēc skūpstiem ar Sergeju un Mairi viņa paziņojusi, ka trešajai dienai izvēlas Oļegu! Taču šoreiz tiek piedzīvots sāpīgs atraidījums. Oļegs pasaka meitenei “nē”!

Pie brokastu gala izceļas konflikts – Kristapam ir kas sakāms par savām sajūtām šajā kruīzā, un, kā jau tas dzīvē notiek, ne visi viņam piekrīt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču galu galā rīts noslēdzas uz pozitīva pacēluma.

Par drosmi un piedalīšanos “Mīlas kruīzā” dalībnieki no “Tallink” saņem dāvanas – ielūgumus doties jaunā kruīzā, šoreiz bez kameru klātbūtnes.

Ceļojums “Mīlas kruīzs” ir noslēdzies. Sava veida pieredze, mīlestība, emocijas, draudzība ir gūti. Katrs atgriežas mājās ar jaunu iedvesmu dzīvei, un kas to zina, varbūt arī mīlestību!

Skaties.lv turpinās sekot dalībnieku gaitām, jo, kas zina – varbūt piedzīvojums ir sākuma punkts jaunai dzīvei un mīlai?

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm