tv3.lv

"Raivis nav manā gaumē." Mīlas šova Santai būtisks ir pirmais iespaids un tas, kā raisās sarunas

Raidījuma “Nākamā pietura: Mīlestība” dalībniece Santa šova partnera Raivja ampluā nav sajutusi “klikšķi”, tāpēc droši apgalvo, ka puisis nav viņas gaumē, jo ir pārāk mierīgs. Pēc filmēšanas jaunā sieviete ir satikusi vīrieti, ar kuru veido attiecības. Santai būtiski, lai izredzētais ir īsts vīrietis, ne dzīvo sievietei “zem tupeles”.

2021. gada 24. aprīlī 14:30

Sarunā ar portālu Skaties.lv Santa stāsta, ka pieteikusies šovam “Nākamā pietura: Mīlestība”, jo vēlējusies pamēģinātu ko jaunu un iziet no komforta zonas. Viņas mērķis nav bijis izveidot attiecības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Santu neuztrauc fakts, ka viņa dzīvo mazpilsētā, kur visi viens otru pazīst, un tas nereti kalpo, kā iemesls dažādām runām. Šova dalībniece paziņo, ka savējie zina, kāpēc viņa piedalījusies, bet tie, kuri viņu nepazīst, lai droši runā, ko vēlas, viņu tas neuztrauc.

“Raivim teicu JĀ, jo, piedaloties šovā, iespēja jāizmanto līdz galam. “Klikšķa” nebija, jo Raivis nav manā gaumē, bet izvēlējos pavadīt draudzīgu vakaru, lai iepazītu Raivi kā cilvēku,” skaidro jaunā dāma.

Iepazīstoties ar vīrieti, Santai būtisks ir pirmais iespaids, un tas, kā raisās sarunas. Sieviete nedomā, ka pārsteidzīgi pieņēmusi lēmumu, puisis ir pārāk mierīgs, bet viņu piesaista vīrieši, kuri ir līdzīgi viņai.

Šova dalībniece zina, ka nav pārsteigusies, jo vienmēr izvērtē visus par un pret, tikai tad pieņem galējo lēmumu.

Ar Raivi Santa sazinājusies pirms raidījuma rādīšanas TV ekrānos, viņa atgādinājusi, lai viņš nenokavē pārraidi.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Santa nevēlas iedziļināties sīkumos, bet šova skatītājiem pačukst, ka ir sākusi tikties ar kādu kungu, bet, kamēr nav pagājis laiks, nevēlas par to runāt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova dalībniece ir droša, ka viss notiek tā, kā tam ir jānotiek, gluži vienkārši līdz šim viņai nebija izdevies satikt īsto cilvēku.

Nesatiekot īsto, bijušas šķiršanās un sāpoša sirds. Izbeidzot kādas attiecības, viņa velta laiku sev, izvērtē savas izvēles un rīcību. Santa priecājas, ka viņai ir paveicies ar ģimeni, īpaši ar māsu, kura atbalstīs jebkurā nakts laikā. Māsa spēj pārliecināt raidījuma dalībnieci, ka viss labais vēl tikai priekšā.

“Runājot par iepriekšējām attiecībām, nevēlos iedziļināties, bet varu teikt, ka nevajag pieļaut, ka mūs mēģina mainīt vai pielīdzināt kādiem standartiem, jo tad mēs pazaudējam savu patieso “Es”,” tā Santa.

Došanos uz randiņiem un “klikšķa” neesamību, sieviete neuztver kā neveiksmi, bet kā iespēju iepazīties ar jauniem cilvēkiem, viņai rodas jaunas emocijas.

“No katras tikšanās iegūstu kaut ko sev, labu vai sliktu, tas jau ir cits jautājums. Esmu vēl jauna – dzīvē viss labais vēl tikai priekšā,” smaida Santa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Ar vīriešiem Santa parasti iepazīstas draugu kompānijās vai atpūtas vietās. Viņa ir lietojusi arī aplikācijas un satikusi foršus cilvēkus, ar kuriem izveidojies draudzīgs kontakts.

Šova dalībniece vēlas sev līdzās vīrieti, kurš ir šī vārda cienīgs. Vīrieši, kuri pieļauj, ka sieviete noliek viņus “zem tupeles” – noteikti nebūs īstie. Santas vīrietim ir jābūt ar savu viedokli, patstāvīgam, ar skaidri nospraustiem mērķiem. Neiztikt bez godīguma, uzticības un mērķtiecības.

“Noteikti ticu mīlestībai, lai nezaudētu īpašo sajūtu, ir jārūpējas, nedrīkst ļaut iestāties rutīnai. Ir jāiemācās novērtēt, iepriecināt un pārsteigt otru katru dienu, nevis tikai reizēs, kad par to atgādina kalendārs. Jāatceras, ka attiecības veido divi cilvēki, tāpēc arī abiem ir jāiegulda tajās, lai viss izdotos,” par mīlestību aizdomājas Santa.

Runājot par brīvo laiku, jaunā sieviete neslēpj, ka brīvo mirkļu ir maz, jo viņa strādā un mācas divās skolās. Kad ir brīvāks, Santai patīk braukt ar velosipēdu, ieslēgt mūziku un pabraukāt ar auto. Viņai patīk viss aktīvais, iespēja piedzīvot vēl nebijušas lietas – arī viņas vīrietim ir jābūt aktīvam.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm