tv3.lv

Randiņam ar Lauri Dzelzīti pošas pārvērtību šova Gunita

2021. gada 10. jūnijā 11:00

Pilnā sparā norit dalībnieču pieteikšanās topošajam Go3 oriģinālšovam “Randiņš ar Dzelzīti”, un uz tikšanos ar iekārojamo vecpuisi pošas arī pārvērtību šova "Stilistu kaujas" zvaigzne Gunita Bižāne.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā sarunā ar Skaties.lv teic Gunita, uzaicinājums uz šova atlases pirmo kārtu viņai bijis liels, bet patīkams pārsteigums.

Pieteikties šovam!

Aktieri Lauri Dzelzīti viņa seriālos iepazinusi kā meitu ģēģeri, un vēlējusies noskaidrot, kāds Lauris ir dzīvē. “Es gribu noskaidrot, kāds viņš ir arī attiecību ziņā.

Sākumā nodoms bija tāds, ka lēnā garā viņu iepazīt un vairāk kaut ko saprast, kas viņam patīk, kas ne, kādas viņam ir domas par bērniem,” stāsta Gunita.

Šovam viņa pieteikusies gan ar mērķi ļauties izklaidei un vasaras piedzīvojumam, gan arī nopietnu nolūku atrast īstu mīlestību vadīta.

Kā spriež Gunita, Dzelzītim viņa varētu būt interesanta ar savām lieliskajām ēst gatavošanas prasmēm. Viņa ir arī liela pastaigu mīļotāja. “Vēl man bija doma, ka viņam varētu patikt makšķerēt. Ja viņam būtu tāds hobijs, mēs varētu kopā makšķerēt. Protams, arī kopā izbaudīt vasaras silto laiku. Daudz ko varētu darīt kopā,” teic Gunita.

Šova atlasei Gunita arī īpaši gatavojusies. “Es speciāli nopirku jaunu kleitu, zeķubikses, matus nokrāsoju,” stāsta TV3 pārvērtību šova dalībniece.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

To, vai Gunitai izdosies iekļūt to dāmu vidū, kuras ar Lauri Dzelzīti tiksies randiņā, uzzināsim augustā, kad šovs startēs Go3.

Dāmas, nekas vēl nav nokavēts – pieteikšanās šovam “Randiņš ar Dzelzīti” ilgst līdz 14. jūnijam. <a href="https://www.tv3.lv/dzelzitis/" target="_blank" rel="noopener">Pieteikšanās anketu iespējams aizpildīt šeit!</a>

Jau vēstīts, ka iepazīšanās šovs “Randiņš ar Dzelzīti” jau augustā būs skatāms televīzijā “Go3”, saviem skatītājiem piedāvājot unikālu un Latvijā vēl nebijušu iepazīšanās šova formātu, kura laikā iekārojamākais vecpuisis Latvijā – aktieris Lauris Dzelzītis – uzsāks līgavas meklējumus.

Dalībai šovā tiek meklētas 12 dāmas, kuras sagaida romantisks vasaras piedzīvojums, divas nedēļas dzīvojot mājā pie jūras kopā ar Lauri Dzelzīti.

Atrast īsto un vienīgo Laurim palīdzēs viņa uzticamais draugs aktieris Lauris Subatnieks, kurš kopā ar Lauri iepazīs meitenes un sniegs viņam noderīgus padomus. Vairāk par topošo šovu lasi te!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm