tv3.lv

Randiņš ar ekstravaganto Evelīnu mīlas šova Raimondam palīdzējis labāk izprast, kādas sievietes viņu piesaista

Ar ekspresīvo rotu meistari Evelīnu uz randiņu devās mēbeļu meistars Raimonds. Mīlas šovā jaunieši piedzīvoja daudz smieklu, pārsteigumu un pat šokējošu momentu, bet tas viss neradīja “klikšķi” un attiecības neizveidojās. Sarunā ar portālu Skaties.lv Raimonds aizdomājas par mīlestības un seksa balansu, pastāsta, kādas sievietes viņam patīk, un priecājas, ka šovs sniedzis vēl vairāk pārliecības par sevi.

2021. gada 22. aprīlī 12:40

Sarunā ar portālu Skaties.lv Raimonds paziņo, ka šovam viņu pieteicis draugs, bet pirms tam pabrīdinot. Jaunajam vīrietim nav bijuši nekādi iebildumi, jo viņš ir atvērts piedzīvojumiem un piekrīt teicienam – kas neriskē, tas nevinnē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Video: brauciena laikā mīlas šova Evelīna pārsteigs Raimondu, noņemot parūku

Foto: FACEBOOK

Šova dalībnieks nekautrējas televīzijā parādīt, ka ir brīvs vīrietis, jo domā, ka lielākā daļa iedzīvotāju ir vieni.

“Ātri sapratu, ka attiecību eksperti man piemeklējuši cilvēku, ar kuru varu ļoti labi saprasties, ar kuru ir viegli komunicēt, bet viņi netrāpīja līdz galam, jo nebija “klikšķis”. Reizēm cilvēki par daudz domā par īpašībām/vērtībām, ko vēlas otrā pusē. No savas nelielās pieredzes varu teikt, ka sirdij pavēlēt nevar,” paziņo Raimonds.

Vēl pirms dalības raidījumā Raimonds zinājis, ka teiks meitenei – JĀ. Jaunais vīrietis nezina kam būtu jānotiek, lai viņš dāmai dotu noliedzošu atbildi.

Šova dalībnieki pavadījuši jauku vakaru, bet jau pašā sākumā Raimonds zinājis, ka attiecības neizveidosies, kā nekā sirds klusējusi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Kad Evelīna novilka parūku, es biju šokēts. Tā kā man patīk meitenes ar garākiem matiem, tad nākas teikt, ka vairāk viņa man patika ar parūku, bet Evelīnai piestāv arī īsā frizūra. Tā kā nebija pirmā “klikšķa”, tad parūkas noņemšana nelika aizdomāties par to, kas tagad būs starp mums,” tā Raimonds.

Randiņš ar Evelīnu Raimondam deva lielāku pārliecību par sevi, viņaprāt, diezgan izaicinoši – “aklais randiņš” tik lielas publikas priekšā. Tāpat iegūta vēl lielāka pārliecība par to, kādas meitenes viņu piesaista vairāk.

Šova dalībnieks sevi par brīvu vīrieti dēvē jau vairāk nekā gadu. Raimonds vēlas nostāties uz “savām kājām” un viņam nav daudz brīvā laika, lai ieciklētos un meklētu otro pusīti, pati sirdsdāma arī nav atradusi ceļu pie viņa.

“Varbūt esmu pārāk izvēlīgs, bet esmu cilvēks, kuram nepatīk samierināties ar kaut ko. Varbūt vaina ir manī un neesmu to vēl atklājis. Varu arī novelt vainu uz likteni,” neveiksmes attiecībās skaidro Raimonds.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Runājot par mīlestības un seksa proporciju attiecībās, jaunais vīrietis domā, ka tai jābūt līdzsvarā, vai arī intīmajai tuvībai ir jābūt vairāk. Raimonds domā, ka intīmā dzīve ir vistuvākais, kas satur divus cilvēkus kopā, viņaprāt, to ir grūti apstrīdēt.

“Attiecības, kas balstās tikai uz seksu, kļūst arvien populārākas. Laiks iet un cilvēku paradumi un galējības mainās. Kad biju tīņu gados, vienas nakts sakari likās “kruta” padarīšana, bet, laikam ejot, esmu sapratis, ka neesmu tas vīrietis, kam tas ir aktuāli, bet es nesaku, ka tas ir slikti,” Raimonds par seksu un attiecībām.

Ar sievietēm Raimonds iepazīstas dažādās vietās – iepazīšanās aplikācijās, sociālajos tīklos, draugu kompānijās, vai vienkārši uz ielas.

Raimonds sevi raksturo kā diezgan sportisku vīrieti, tāpēc vēlas, lai arī otrā pusīte sevi uztur formā. Rūpes par sportisko formu jaunais vīrietis sauc par cieņu pašam pret sevi un otru personu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova dalībnieks vēlas, lai otrā pusīte ir atvērta, komunikabla, ar humora izjūtu, pozitīvi noskaņota, smaidīga.

Raimonds nevēlas, lai viņa sievietei garastāvoklis mainās vairākas reizes dienā, nevēlas, lai dāma smēķē un pārāk daudz aizraujas ar alkoholu.

“Brīvo laiku daudz saistu ar sportu, jo tas man palīdz relaksēties un izgāzt visu negatīvo, kas sakrājies iekšā, palīdz uzturēt sevi formā un palīdz manai veselībai. Mans hobijs ir makšķerēšana makšķerēju jau kopš bērnības. Ja meitene kopā ar mani makšķerētu, tas būtu tikai pluss, ja viņai tas nepatiktu – nekas traks,” smaida Raimonds.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm