tv3.lv

Randiņu ar mūziķi Marku mīlas šova Ketija sauc par tracinošāko savā dzīvē

Šova “Nākamā pietura: Mīlestība” dalībniecei Ketijai lielu pārsteigumu sagādāja viņai piemeklētais partneris Marks. Jaunā dāma uzskata, ka viņiem nav nekas kopīgs un tieši šī iemesla dēļ randiņu dēvē par tracinošāko savā dzīvē. Pēc raidījuma filmēšanas Ketijai ir izveidojušās attiecības, ko viņa sauc par daudz svarīgākām nekā randiņš ar Marku.

2021. gada 3. aprīlī 12:00

Sarunā ar portālu Skaties.lv Ketija paziņo, ka šovam viņu pieteikusi draudzene, pamatojot to vārdiem, ka viņa ir piedzīvojumu meklētāja un tāpēc jāpamēģina.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Konfektei ir sentimentāla vērtība!” Mīlas šova Marks randiņa laikā “našķosies” ar “Chupa Chups”

Jau ieraugot Marku, jaunā sieviete zinājusi, ka, izdarot izvēli – teiks puisim NĒ.

“Sākumā samulsināja viņa garie mati. Saprotu, ka kādai tas patīk, bet katrā ziņā ne man. Un, protams, anglicismi mani “besīja”. Varu teikt, ka ir bijuši labāki randiņi. Bet šis bija viens no “interesantākajiem”. Tracinošākais tāpēc, ka mums pilnībā nebija “pa ceļam”,” tā Ketija.

Ketija piebilst, ka viņiem īsti nav bijis par ko parunāt, viņa brauciena laikā nespēja izprast Marka dzīvesveidu.

Šova dalībniece saprot, ka pats Marks ir ļoti apmierināts ar savu dzīvi, tā teikt – ir īsts brīvdomātājs.

Puisis uz randiņu ieradās ar “Chupa Chups” mutē, Ketija uzreiz sapratusi, ka nebūs nekas nopietns, jo šova partneris ir vēl tīnis.

“Es nesaku, ka īsajos matos slēpjas vīrišķība. Tie mani “pievelk” vairāk. Nevaru iedomāties sev līdzās vīrietī ar gariem matiem. Tā vienkārši ir gaumes lieta, bez aizvainojumiem,” smaida Ketija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc šova jaunieši nav sazinājušies vai tikušies un Ketija ir droša, ka tas tā arī paliks.

Jaunā sieviete brīva bijusi aptuveni pusgadu, bet šobrīd īsti brīva viņa nav. Daiļava uzsver, ka dzīvē ir kas nopietnāks par randiņu ar Marku.

Puisi viņa zinājusi jau agrāk, bet pēc šova filmēšanas iznācis iepazīties tuvāk un uzplaukušas simpātijas.

“Agrāk neuzskatīju, ka manā vecumā var patiesi iemīlēties, bet nu manas domas ir nedaudz mainījušās. Par cilvēku visai dzīvei gan nezinu, ja būs lemts, tad tā arī notiks, neskatoties uz to, ka man ir tikai 19. Es ticu liktenim, tas arī visu parādīs,” par mīlestību stāsta Ketija.

Neskatoties uz to, ka līdz šim nav izdevies satikt savu īsto Ketijas sirds nekad nav bijusi salauzta. Ja galvā parādās sliktas domas, melanholija vienmēr palīdz tāls brauciens ar automašīnu un skaļa mūzika.

“Manā dzīvē ir bijuši puiši, kuri devuši pieredzi, tieši tāpēc es zinu, ko vēlos. Daudzi var teikt, ka man ir smags raksturs, bet par to esmu gatava pastrīdēties,” smejas Ketija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā netipiskāko, sliktāko randiņu jaunā sieviete nosauc tikšanos ar kādu puisi. Viņi iepazinušies aplikācijā. Puisis ieradies uz randiņu netipiskā veidolā, viņam uz pieres bija uzlīmēts skaitlis 69 un Ketijai licies, ka vīrietis ir kā no “citas planētas”.

“Randiņš ilgi nevilkās, bet beigu beigās viņš nometās uz viena ceļa un jautāju vai kļūšu par viņa sievu. Tajā brīdī skatījos, kur pagalma apsargs un cerēju, ka viņš nāks mani glābt. Nezinu, tas no viņa puses bija joks vai nē, bet stulbi katra ziņā,” atceras Ketija.

Šova dalībniecei ir būtiski just, ka blakus ir vīrietis. Tāpēc otrajā pusītē viņa novērtē vīrišķīgumu, sapratni un labu humora izjūtu. Noteikti jābūt īsiem matiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm