tv3.lv

Randiņu šovā ventspilnieku Jāni savaldzina simpātiska rīdziniece

Jānis neslēpa, ka randiņa meitene viņam iepatikusies jau no pirmā acu skata: ”Man jau sākumā viņa patika.” Abi ātri vien noskaņojās uz ”Mīlas radio” frekvences.

Dzirkstošās sarunās Karīna un Jānis secināja, ka abiem ir daudz kopīgu rakstura iezīmju un aizraušanos. Ja no abiem sanāktu pāris, viņi viens otru iepriecinātu ar garšīgām vakariņām un ceļojumu.

Tā kā Jānis dievina atpūtu uz ūdens un arī Karīnai nav iebildumu labi atpūsties, abiem bija sarūpēta kopīga izklaide – izbrauciens ar kajaku pa Rīgas kanālu. Un, kā sprieda attiecību pētniece Anna Šteina, brauciena laikā Karīnas un Jāņa starpā veidojās laba sadarbība. ”Nav nemaz tik vienkāršs uzdevums atrast kopīgu airēšanas ritmu, lai kajaks vispār ietu uz priekšu,” skaidroja Anna.

Kā secināja Karīna, randiņš laivā ir ļoti laba ideja, jo tas parāda, cik labi cilvēki spēj savā starpā komunicēt. ”Man liekas, ka mums ar Jāni sanāca,” atzina meitene. Savukārt puisis izteicās, ka vienlaikus šīs bija arī iespēja parunāties no sirds. ”Īstenībā ar katru vārdu, ko viņa teica, man viņa iepatikās arvien vairāk,” simpātijas Karīnai neslēpa Jānis.

Kad Karīna un Jānis ieradās ceļojuma gala mērķī, viņiem bija jāpieņem lēmums, vai randiņu turpināt vai iet katram savu ceļu. Gan Karīna, gan Jānis teica jāvārdu randiņa turpinājumam, jo abi vēlējās turpināt viens otru iepazīt.

”Varēja redzēt, ka šī pāra ”jā” nav tikai vārdisks ”jā, bet arī visa viņu uzvedība, reakcijas, pat viņu tālākie plāni liecina, ka tas ir sirsnīgs, patiess ”jā” un tur kaut kas varētu sanākt,” raidījuma noslēguma sacīja Šteina.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Randiņa turpinājuma Jānis kopā ar Karīnu devās novērtēt muižas apartamentus, un turpinājumā baudīja izsmalcinātas vakariņas un dzirkstošas sarunas divatā.

Seko līdzi notikumiem aklo randiņu šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība” pirmdienās plkst. 21.45 kanālā TV3 un TV3Play. Savukārt, ja vēlies redzēt, kā turpināsies šo pāru attiecību veidošanās, skaties šova turpinājumu ”Nākamā pietura: Otrais randiņš” nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm