Rīdzinieku Artūru "Tēta nedienu" šovā iegāž sievas īpašie uzdevumi

14. martā 17:39

Pirmdienas, 13. marta, vakarā pie TV3 skatītājiem atkal devās šovs “Tēta nedienas”, kurā piepeši ar mammas pienākumiem galā jātiek tētim. Šīs nedēļas raidījums apliecināja, – ne visiem stiprā dzimuma pārstāvjiem bērnu audzināšana un mājas solis ir pa spēkam.

Rīdzinieku Lailas un Artūrs ģimenē aug divi braši dēli – trīsgadīgais Ričards un pusotru gadu vecais Hārvijs. Tētim šķiet, ka vissvarīgākais ir rūpes par bērniem, un grīdu pucēšana un sabalansētas maltītes ir otršķirīgi.

Nu Artūrs bija gatavs visus pārējos darbus likt pie malas un uz piecām dienām kļūt par pilnas slodzes mājsaimnieku. Viņam šāda doma nebija nekas neparasts, jo tieši viņš bija tas, kurš devās bērna kopšanas atvaļinājumā, kad ģimenē ienāca jaunākais dēls Hārvijs. “Daudziem večiem es to ieteiktu darīt, ja ir tāda iespēja,” sacīja Artūrs.

Laila atzina – ar visiem pienākumiem, kas saistās ar bērniem, Artūrs galā tiek ļoti labi, mazāk ar tiem, kas saistīti ar māju.

Palaižot sievu pelnītā atpūtā, Artūrs bija apņēmības pilns sevi pierādīt pavisam jaunā kvalitātē un bija pārliecināts, ka ar visu tiks galā bez problēmām.

Kamēr mamma devās uz viesnīcu baudīt lutināšanu un mieru, Artūram mājas dzīvi pirmajā dienā bija ļauts organizēt pēc sava prāta.

Otrajā dienā Artūram bija jāvadās pēc sievas sastādītā dienas plāna, “kas ir izpildāms, ja ļoti, ļoti cenšas”. “Tā kā ikdienā tādus darbus nedaru, domāju, ka man tas varētu būt grūtāk un patērēs nervus, laiku. Visdrīzāk, viegli nebūs, bet rādīšu, ko varēšu,” sprieda Artūrs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai gan iesākumā viņš notiekošo uztvēra visai relaksēti, vakarā secināja, ka dienas grafiks tomēr liek iespringt.

Taču trešajā dienā papildu ikdienas rūpēm par bērniem un dzīvokli tētim bija jāķeras pie pieciem lielajiem uzdevumiem. “Sieva ir kārtīgi pacentusies. To, ko viņa pati negrib darīt, izskatās, ka ir uzgrūdusi man. Vai to vajag? Manuprāt, nē, jo ir labi tā, kā ir, bet mīļā miera labad, ja sievai vajag, izdarīšu,” sacīja Artūrs.

Lai izpildītu lielos uzdevumus, Artūrs dēlus nogādāja bērnudārzā un pēc atgriešanās mājās uzrotīja piedurknes, ķērās pie darāmā.

Ceturtajā dienā, saprotot, ka uzdevumi, ko sieva uzticējusi, ir laikietilpīgi un tos paveikt vienam pašam būtu sarežģīti, Artūrs talkā aicināja draugu Vari.

Rezultātā Artūram ar darbiem gāja dažādi – divi uzdevumi netika ieskaitīti, jo nebija paveikti pilnībā. “Flīžu tīrīšanas sakarā bija ieberziens vai iegāziens,” neveiksmi flīžu tīrīšanā komentēja Artūrs. “Lai sieva uz sevi dusmojas, ka iedeva tādu neizpildāmu uzdevumu.”

Ģimenes atkal redzēšanās izvērtās prieka pilna, un Artūrs Lailai solīja turpmāk vairāk novērtēt sievas pūles virtuvē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Artūrs godprātīgi ģimenei bija nopelnījis 300 eiro no 500 iespējamajiem. Taču par vīra nepaveikto Laila nedusmojās un teicās flīzes kādā vakarā kopā ar Artūru notīrīt.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm