tv3.lv

Rīts pēc pirmās nakts ”Mīlas kruīzā”: Estere nakšņojusi Sergeja kajītē

Pirmais vakars uz “Mīlas kruīza” noslēdzās ar kaislīgu skūpstu starp Sergeju un Esteri. Taču ar to viss nav beidzies. Rīta agrumā Skaties.lv pieķēra Esteri izlavāmies no Sergeja kajītes. Aicinājām abus uz sarunu, lai noskaidrotu, kas tad starp abiem noticis nakts melnumā.

2018. gada 19. martā 10:45

“Es pat nezinu, ko lai saka,” sarunā ar Skaties.lv pēc pieķeršanas kautri mulst Estere, “Uzreiz varu uzsvērt, ka tās noteikti nebija alkohola iespaidā sadarītas muļķības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jā, nakšņoju Sergeja kajītē, taču katrs gulējām savā gultā.”

Ar skūpstu kameru priekšā gan abu lielā kaisle beigusies – Estere uzsver, ka Sergeja kajītē abi vien papļāpājuši un devušies pie miera katrs savā gultā. Nebijis nekādu buču, par ko vairāk nemaz nerunājot. Bet kā turpināsies abu stāsts? Vai Sergejs un Estere kopā dosies baudīt Stokholmu?

“To, vai tas ir pa īstam, rādīs laiks. Domāju, ka kopā iesim pa Stokholmu, un tad jau redzēsim,” tā Estere.

Abus šķir 15 gadu starpība. Tiesa, Esterei tas netraucē. “Tie ir tikai gadi,” teic Estere, smejot, ka ģimene gan jau būtu šokā, uzzinot, ka Estere tikusi pie 15 gadus vecāka brūtgāna.

Savukārt Sergejs, no Skaties.lv uzzinot, ka Esterei ir vien 19,izplūst smieklos – tik ļoti jaunāka meitene viņam vēl neesot bijusi.

“Ir jau laikam pārāk jauna…” pārdomās ieslīgst Sergejs, piebilstot gan, ka iepriekš nav nekādi nojautis to, ka meitene ir tik ļoti jauna. Viņa sirds gan ir tīra – pavedinājis jauno skaistuli viņš naktī kajītē neesot.

“Jautri mums vakar gāja. Pasēdējām, parunājāmies. Skūpstu gan kajītē nebija. Pie galdiņa mums par skūpstu deva lācīšus, kajītē neko nedeva,” smejas Sergejs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņš esot džentlmenis un meitenes kajītē bučoties, vilinot ar šampanieti, neaicina. “Es uzreiz ar rumu – tas ir stiprāks,” uzjautrinās Sergejs.

Vai atklājums par lielo vecumu starpību mainīs abu attieksmi vienam pret otru? Kā turpināsies Sergeja un Esteres stāsts? Vai arī nākamo nakti abi pavadīs vienā kajītē?

Seko jaunumiem Skaties.lv! Jau pavisam drīz – 7. sērija, kurā parādīsim, cik jautri pa nakti gāja citiem mīlniekiem!

 

 

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm