tv3.lv

22 hektāri zemes un 200 tūkstošu parāds. ”Zemūdens akmeņi” Gunāra saimniecības pārdošanā

Šova “Saimnieks meklē sievu” varonis Gunārs no Balviem 9. oktobrī paziņoja, ka par nepilnu miljonu pārdod savu īpašumu. Lai pieliktu punktu skauģu runām par saviem parādiem un saimniecības pārdošanas iemesliem, Gunārs Skaties.lv atklāti izstāsta visu par zemūdens akmeņiem savās finansēs un atklāj detaļas par īpašumu.

2019. gada 10. oktobrī 15:30

“Šodien miera nav ne mirkli. Mašīnas visu laiku stājas pie mana īpašuma – tikko viena piestāja, uzreiz otra.

Man nekas nav pretī – visi, kam ir interese par īpašumu, var braukt skatīties, uztaisīšu ekskursiju. 10 eiro un skatieties!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzskatu, ka īstam pircējam tie 10 eiro bijuši nebijuši. Lai nav arī tā, ka kurš katrs ziņkārīgais te atbrauc, izložņā un beigās vēl kādu švīku atstāj,” izdomājis Gunārs.

Viņš spriež, ka “Saimnieks meklē sievu” bijusi īsta reklāma viņa mājai – sabiedrība varējusi novērtēt, ka māja nav nekāds nekārtīgais vecpuiša nams, bet arī iekštelpās viss ir kārtībā. Gunārs esot īsts pedants, tā ka potenciālajam pircējam nav jāuztraucas ne par ko.

Kamēr daļa tautas priecājas par Gunāra vēlmi sekot sapņiem un vēl atrast īpašumam labu pircēju, netrūkst arī tādu, kuri mēļo – Gunārs māju pārdod, jo ieslīdzis parādos. Jā, saimnieks neslēpj, ka viņam esot 200 000 parāds.

“Savulaik uzrakstīju Eiropas Savienības fondam projektu, uzcēlu māju. Taču sistēma bija tāda, ka man kādā valsts iestādē prasīja kukuli. Vairākus tūkstošus. Pavisam skaidri – uzrakstīja uz mazas lapiņas summu un nolika priekšā,” atceras Gunārs.

Viņam sanākušas nepatikšanas ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju, un šobrīd tiesu izpildītājiem saimnieks parādā 200 000 eiro.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču īpašuma pircējam par to nav jāsatraucas. Par nepilnu miljonu tas saņems ne tikai nepabeigto ēku, bet arī tehniku.

“Mašīnas, motocikli, zāles pļāvēji – viss ir iekšā cenā. Atdodu pilnīgi visu pa tīro, pats no saimniecības iziešu vien ar diplomātu rokās.

Kopējā īpašuma platība ir 22 hektāri. Zemi gan esmu pārrakstījis vienai bijušajai mīļotajai, taču tas viss ir viegli sakārtojams,” skaidro saimnieks.

Šobrīd pircējs no Krievijas gatavs ņemt saimniecību par 900 000 eiro, taču Gunārs ar pārdošanu nesteidzas un labprāt tiksies arī ar citiem interesentiem. To, kā ieguldīs naudu, kad saimniecība tiks pārdota, viņš gan jau izplānojis.

“Pie Vidusjūras esmu noskatījis māju ar 11 istabām, tikko uzceltu. Citi saka – nu traks tas Gunārs! Puse Balvu jau ar mani nesveicinās – redzot uz ielas, demonstratīvi novēršas skaudībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai jau! Speciāli patracināšu viņus vēl vairāk, pagrozoties drīz pasākumā,” par skauģiem vien nosmej atraktīvais saimnieks.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm