tv3.lv

Brīvs vai tomēr ne? Kā pēc filmēšanās ”Saimnieks meklē sievu” dzīvo Jānis

Šovs “Saimnieks meklē sievu” sezonas jaukākajam saimniekam Jānim no Smiltenes noslēdzās bez līgaviņas pie sāniem un ar vaļsirdīgu atzīšanos – iespējams, nepareiza izvēle izdarīta jau pašā sākumā. Sarunā ar Skaties.lv Jānis atklāj, kā dzīvo mēnesi pēc pēdējās sērijas nofilmēšanas un kāds ir viņa attiecību statuss ar šovā iepazītajām dāmām.

2019. gada 15. novembrī 11:50

Nav kopā ne ar Lolu, ne Baibu

“Var teikt, ka ar visām piecām šovā iepazītajām meitenēm uzturu draudzīgu kontaktu, ar visām vieno labas atmiņas,” sarunā ar Skaties.lv neslēpj Jānis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēdējā mīlas spēles sērijā saimnieks paziņoja, ka veicis nepareizu izvēli jau pašā sākumā, nedodot iespēju uz saimniecību braukt Dikļos iepazītajai Baibai. “Dīvāna eksperti”, izdzirdot to, ka Jānis apšauba savu lēmumu pareizību, jau steidza spriest, ka saimnieks vai nu nožēlo Lolas izbalsošanu vai klusiņām sagājis kopā ar pieminēto Baibu.

Jānis var nomierināt intrigu kāros šova fanus – viņš pēc spēles nav atjaunojis attiecības ne ar Baibu, ne Lolu.

“Ar nevienu no šovā iepazītajām meitenēm neesmu pēc filmēšanas atsevišķi saticies. Mums ir ļoti draudzīgs kontakts, neviena netur nekādu aizvainojumu, esam sarakstījušies, sazvanījušies.

Ir doma ziemā sarīkot visiem kopīgu pasākumu, pakavēties atmiņās,” ieceri atklāj Jānis, uzsverot, ka satikšanās pasākumus būtu draugu kopā sanākšana un nekādā gadījumā ne atkārtots mēģinājums izvērtēt meitenes.

Šobrīd prioritāte – darbs

Mēnesi pēc šova pēdējās sērijas nofilmēšanas Jānis joprojām ir brīvs un šobrīd ar sievas meklējumiem nesteidzas. Tā vietā viņš pievērsies darbiem saimniecībā.

“Tā kā vasarā filmēšanas dēļ darbi palika otrajā plānā, daudz kas darāms iekrājies,” tā Jānis. Lai arī daudziem šova faniem radies iespaids, ka pēc filmēšanās sirsnīgais saimnieks nespēs ne atkauties no potenciālajām brūtītēm, tā absolūti nav.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nezinu, kāpēc visi uzskata, ka sociālajos tīklos mani gāž no kājām,” smejas Jānis. “Jā, reizēm pa kādai drosminiecei uzraksta, bet patiešām reti. Acīmredzot tik ļoti populārs jau neesmu.”

Lai arī saimnieks uzsver, ka nekrāj “Facebook” draudzības, viņš ir atvērts saziņai ar meitenēm. Kamēr atradīs īsto. Un viņš ir drošs, ka starp piecām meitenēm, kuras pats izvēlējās “Saimnieks meklē sievu” ietvaros, šīs īstās nav bijis, tā ka šovā kļūdījies viņš nav.

“Jā, sākumā viss likās daudzsološi, taču, ja nav tās sajūtas, tad nav. Ar nevienu no šīm piecām meitenēm īstās sajūtas nebija. Taču tas nenozīmē, ka man būtu nolaidušās rokas,” pārliecināts, ka atradīs sievu, ir Jānis.

Plāno nākamo ceļojumu

Lai arī interneta komentāros skatītāji steiguši apspriest dažādus Jāņa mīnusiņus, sirsnīgo puisi beigu beigās padarot gandrīz par slikto varoni, Jānis uzsver, ka stāv pāri negācijām, nenožēlo šo piedzīvojumu un dzīvē nekādas negācijas no apkārtējiem nejūt.

“Kas bijis, bijis. Bija labs piedzīvojums un ceļojums bija ļoti foršs. Jā, brauciens uz Gruziju iedvesmoja vēl kaut kur aizceļot – nu, neesmu es tāds ceļojumu heiteris, kā skatītāji izlēma pēc vienas manis izteiktas frāzes,” smejas Jānis, kurš, piemēram, nākamajā vasarā ieplānojis paceļot ar moci.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc filmēšanās viņš atgriezies ierastajā ikdienā un nekādu milzu popularitāti nejūt.

“Lielākais, ko esmu dzirdējis, ir tas, ka man veikalā aiz muguras sačukstas – “re, kur saimnieks”. Selfiju uztaisīt neviens vēl nav gribējis,” smejas Jānis.

Puisis pauž prieku par kolēģiem, kuri šovā atraduši meitenes – Ilmāru un Oskaru. “Lai viņiem viss izdodas. Ar Ilmāru un Beāti kopā bijām Gruzijā, ļoti forši cilvēki.

Arī pats dalību projektā nenožēloju. Tā bija iespēja iziet no komforta zonas,” tā Jānis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm