tv3.lv

Būs kāzas! Aivariņš un skaistā Dace jau kaļ precību plānus

Par aizvadītās nedēļas “karstāko” tematu kļuva saimnieka Aivara Dimitrijeva attiecības ar skaisto liepājnieci Daci. Sarunā ar Skaties.lv Aivars atklāj, ka viss ir patiešām nopietni – abi jau spriež par kāzām un plāno kopīgu nākotni.

2018. gada 19. martā 12:41

Kā Skaties.lv neslēpj Aivariņš, viņš pats bijis pārsteigts, ka ar izskatīgo sievieti tik strauji izveidojies tik nopietns sakars. Abi kopā vien divas nedēļas, bet ir pārliecināti – tas ir uz visiem laikiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mēs šobrīd veidojam kaut ko nopietnu. Uzdāvināju Dacei ierāmētu mūsu kopbildi, un nosmējāmies – tīri jau kā kāzu bilde. Un kāpēc gan ne?

Jā, mēs jau domājam par kāzām, un esmu drošs, ka drīz tās sagaidīsiet. Esmu pilnīgi drošs, ka šo sievieti pret nevienu citu nemanīšu,” sarunā ar Skaties.lv skaistus jaunumus neslēpj Aivars.

Lasi interviju ar Daci TE!

Un kāpēc gan neprecēties, ja abiem ir pilnīgi vienāds skatījums uz dzīvi?

“Kur vien apgriežamies, viss mums ir vienādi. Pilnīgi visos jautājumos domas sakrīt! Kas gan ģimenē vairāk vajadzīgs?” jūsmo saimnieks.

Abus vieno mūzika – satiekoties pāris pavadījis vairākas stundas, kopā izdziedot labākās latviešu melodijas, tā ka nav šaubu – kopdziesma neizpaliks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Dace ir ļoti forša un arī gudra meitene. Jā, viņa ir simpātiska, taču izskats ir maldinošs. Aiz viņas ārējā skaistuma slēpjas sirsnīgs un gudrs cilvēks.

Viss izveidojies tik nopietni, cik es pats to negaidīju. Tagad jāizlemj par kopdzīvi – skaidrs, ka viens pie otra izbraukāt nevaram, jo ceļā no Zasas līdz Liepājai paiet sešas stundas.

Un tad jau jādomā par kāzām. Bērnus gan esam izlēmuši, ka negribam. Domājam izveidot ģimeni, sataisīt māju un tad dzīvot sev. Vienkārši baudīt dzīvi,” lielus nākotnes sapņus būvē saimnieks.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm