tv3.lv

”Cenu kāpums ir ļoti pamanāms, atmosfēra nav patīkama.” ”Brexit” ietekmējis arī Magones dzīvi Londonā

Arvien nenovēršamāk tuvojas brīdis, kad Lielbritānija varētu aiziet no Eiropas Savienības, kas nenoliedzami ietekmēs arī daudzus tur dzīvojošos latviešus. Ar bēdu stāstu par to, kā viesstrādnieku dzīvi ietekmējis “Brexit”, klajā jau nāca Aija Dembovska, un savu viedokli sarunā ar Skaties.lv atklāj arī “Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Magone.

2019. gada 26. martā 15:10

Nožēlojamas algas, slikti darba apstākļi, astronomiskas īres un cigarešu cenas! Dembovska par latviešu dzīvi Lielbritānijā “Brexit” ietekmē

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Magoni jau var dēvēt par īstu Anglijas veterāni. Saimniece ārzemēs strādāja jau pirms kļuva populāra televīzijas šovos. Kādu laiku padzīvojusi Latvijā un ieņēmusi bērniņu saimnieku šovā, Magone, sapratusi, ka rūpes par gaidāmo mazuli gulsies vien uz viņas pleciem, devās atpakaļ uz Londonu, kur viņu, zinot kā čaklu strādnieci, ar prieku atkal pieņēma darbā.

Londonā Magone satika savu vīru – tādu pašu iebraucēju no Lietuvas, nodibināja ģimeni un laida pasaulē trešo dēlu. Nu, kad ģimenes dzīvē beidzot stabilitāte un apkārt valda “Brexit” jezga, Magone Skaties.lv neslēpj, ka arvien intensīvāk sāk domāt par atgriešanos. Un, jā Lielbritānijas iespējamā izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) ir tikai vēl viens mājiens Magonei un viņas ģimenei – jābrauc mājās.

“Atmosfēra te uz vietas nav patīkama, cenu kāpums ir ļoti pamanāms,” Londonā valdošo noskaņu raksturo Magone.

Viņa pati šobrīd atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā un auklē mazo Fēniksu, tāpēc necenšas noslogot sevi ar domām, kā un vai Lielbritānijas aiziešana no ES varētu ietekmēt viņas darbu.

“Šobrīd nepārdzīvoju lieki. Šobrīd mūsu ģimene domā vairāk par to, kā Latvijā dzīvi vērst labāku,” tā Magone. Tā vietā, lai vaidētu par Anglijā notiekošo, viņa ar ģimeni arvien vairāk izskata iespējas, kas paveras Latvijā. Un, redzot, kā dzimtene prombūšanas laikā attīstījusies, Magone ar ģimeni ir apņēmības pilna

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā Skaties.lv neslēpj saimniece, viņa redz Latvijā neskaitāmas iespējas labam biznesam. Sapnis par biznesu Latvijā lolots jau labu laiku, un Lielbritānijā valdošā jezga ir zīme, ka jāatgriežas.

“Laiks būt saimniekiem, ne kalpiem,” tā Magone.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm