tv3.lv

Fani izmisīgi lūdz Balvu Gunāru tomēr neaiziet no šovbiznesa

Ar negaidītu paziņojumu šonedēļ klajā nāca “Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Gunārs no Balviem. Viņš paziņoja, ka vēlas baudīt mierīgu dzīvi un aiziet no rampu gaismām. Taču fani to nevēlas pieļaut – Gunārs ziņo, ka pēc paziņojuma neskaitāmi ļaudis lūgtin lūdzas viņu turpināt priecēt ar jautrajiem stāstiņiem.

2020. gada 9. februārī 16:30

Negaidīts paziņojums: saimnieks Gunārs sarīko jandāliņu Balvos un aiziet no šovbiznesa

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Paziņojot, ka aiziet no šovbiznesa, Gunārs domāja – nu būs miers no faniem un uzmanības. Nekā! Uzreiz pēc paziņojuma kļuvis tikai trakāk! Saimnieks atklāj, ka saņēmis neskaitāmas vēstules “draugos”, kurās fani viņam lūdz tomēr nepazust no aprites un turpināt priecēt publiku ar piedzīvojumiem.

“Cik emocionālas vēstules man raksta! Cilvēki seko līdzi katram manam gājienam. Cenšos būt ļoti savākts, jo emociju daudz.

Tikko pat viens fans piebrauca pie manas mājas un paziņoja: “Dari, ko gribi, bet tev jāfilmējas!” Nezināju, ko atbildēt,” par fanu lielo pieķeršanos pārsteigts Gunārs.

Viņš smejoties atklāj, ka kāds fans atrakstījis – Gunāra talanta cienītāji jau liekot likmes, cik ilgi saimnieks izvilks bez publicitātes. “Bija ar mieru ar mani pašu saderēt, tikai nezinu, uz ko. Es pat nezinu, ko iesākt. Daudzi manī redz aktiera talantu, visa dzīve pārmaiņu pilna,” smejas Gunārs.

Viņš ko tādu nav gaidījis, bet – ja tauta pieprasa, Gunārs ir izlēmis.

“Fani gaidīt gaida manu atgriešanos televīzijā. Esmu apņēmies, ja parādīsies jauna iespēja, to izmantot. Bet šoreiz ļoti izvērtēšu, kā man pa jaunam jāuzvedas,” apņēmies Gunārs.

Viņš plāno rast iespēju jau drīzumā atkal mirdzēt ekrānos, taču vēl nezina, kur varētu parādīties. Vispirms viņam jāatvelk elpu un jāapjauš, kādā uzmanības spicē nonācis. Atpakaļceļa vairs nav!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nesasteigsim notikumus, gan jau Dieviņš zinās, ko darīt, bet tagad man tiešām mazliet jāatvelk elpu. Šodien dīķiem pļāvu niedres, tā kā man garām iet lielais ceļš uz Kārsavu, nespēju vien sveicināties! Daudzi braucēji, ieraugot mani, nospiež signālu un tā brauc,” par tautas pozitīvismu jūsmo saimnieks.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm