tv3.lv

”Gribējās savākt mantas un braukt prom.” Danas stāsts par patieso dzīvi Vitālija sētā

Redzot, kas notiek Vitālija sētā, “Saimnieks meklē sievu” skatītāji steidz izteikt kritiku ne tikai vīrietim, kurš uzaicinājis ciemos līgavas, lai gan pašam mājās otrā pusīte, bet arī meitenēm, kuras turpina piedalīties spēlē. Atklātā intervijā ar Skaties.lv Vitālija atraktīvākā meitene Dana atklāj, kā dāmas patiesībā jutušās ciemos pie aizņemtā puiša un kāpēc nav izstājušās.

2019. gada 4. oktobrī 13:02

Šokē saimnieka valodiņa

“Ja es būtu zinājusi, ka Vitālijs ir dzērājs, es šovā nebūtu piedalījusies,” tā intervijas laikā paziņo Dana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

To, ka nebūs labi, viņa sapratusi jau pirmajā tikšanās reizē Dikļos, kad saimnieks ieradies ar trīs stundu nokavēšanos tieši no ballītes.

“Vitālijs nav manā gaumē. Pirmais, kas liek to saprast – viņa vārdu krājums ir ļoti zemā līmenī. To, ka šis nebūs mans cilvēks, sapratu jau Dikļos.

Taču, ierodoties viņa saimniecībā, sajūta bija pavisam nepatīkama. Teikšu atklāti – gribējās savākt mantas un braukt prom. No viņa nāca pamatīga alkohola dvaša – acīmredzot saimnieks bija drosmei kaut ko ieņēmis.

Skatītājiem varbūt šķiet smieklīgi, bet mums tajā brīdī smiekli nenāca. Gribējās aizlaisties. Taču bijām parakstījušas līgumus, atbraukušas.

Nolēmu – ja es kaut ko iesāku, to padaru līdz galam. Izlēmu spēlēt līdz galam,” par iespaidiem Vitālija sētā stāsta Dana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Laura mīl Vitāliju – tas bijis acīmredzams

Visskumjākais pārsteigums, ierodoties ciemos, meitenēm bijusi atklāsme, ka Laura ir saimnieka otrā pusīte.

“To, kā mēs tur jutāmies, nav iespējams izstāstīt. Bija acīmredzams, ka tā meitene mīl viņu, protams, ka tur bija drāma.

Klusēšana bija viņas izvēle, es droši vien viņas vietā būtu vairāk runājusi, dzinusi mūs prom.

Viņai bija grūti, bet saprotu arī viņu – bija jāpaliek, jāturpina,” to, cik nelāgām sajūtām visas meitenes pakļāvis Vitālijs, uzsver Dana.

Viņa izlēmusi spēli tā arī turpināt – kā spēli.

Vitālija draudzene Laura, uzzinot par drauga lakstošanos ar “līgavām”, atsakās no ēdiena un noslēdzas sevī

“Es nevēlējos būt tā ļaunā, kura pārmet, tāpēc vienkārši spēlēju savu tēlu. Cilvēki, kuri mani pazīst, zina, ka tāda es ikdienā neesmu,” skaidro meitene.

Skatītājiem, vērojot Vitālija sētā notiekošo, jau izveidojies savs priekšstats par Danu – daudzi brīnās par meitenes uzvedību un lakstošanos ap saimnieku, zinot, ka viņam jau ir draudzene.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Meitene var nomierināt skatītājus – kaislība pret Vitāliju ir uzspēlēta, un ikdienā viņa ir pavisam cits cilvēks. “Varu tikai ieteikt skatītājiem pārstāt izdomāt lietas, kuru nav un sekot visam kā spēlei,” tā Lana.

Pagaidām citiem randiņiem nepiekrīt

Ikdienā meitene strādā tirdzniecībā, bet no tā, ka veikalā klienti pārmetīs par uzvedību šovā, nebaidās – apkārtnes cilvēki zina, kāda Dana ir ikdienā.

Lai arī viss izvērsies diezgan neparasti, Dana nenožēlo, ka pieteikusies mīlas spēlei. Viņa ļoti sadraudzējusies gan ar Kristu, gan Lanu, tā ka jaunas draudzenes noteikti būs ieguvums.

Un, protams, vīriešu uzmanība – daudzus ieinteresējusi ekrānā redzamā brīvā, simpātiskā meitene, un viņi jau vēlas parunāties sociālajos tīklos, nemaz negaidot, kā atrisināsies stāsts ar Vitāliju.

Dana gan atbildēt nesteidzas – vēl skatītājiem jāredz, kā beigsies notikumi Vitālija sētā. Kas zina – saimnieks taču vēl var mainīties, un līdz ar to var mainīties dāmu attieksme.

“Citiem atbildēšu tikai tad, kad būs skaidrs, kā viss beigsies pie Vitālija,” intrigu uzkurina Dana.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm