tv3.lv

Iedvesmojoša pieredze: kā pēc dēliņa piedzimšanas dzīvo Saimnieks meklē sievu “dabas bērnu” pāris

Viens no skaistākajiem mīlasstāstiem šova Saimnieks meklē sievu sakarā ir Gunitas un Kaspara Vaikuļu izdzīvotais. Liktenīgi satikušies spēles pirmajā sezonā, abi atraduši viens otrā radniecīgas dvēseles, apprecējušies un audzina nu jau nepilnus desmit mēnešus vecu dēlu Niko. Skaties.lv noskaidroja, kā laimīgajai ģimenei klājas tagad.

2016. gada 20. septembrī 18:30

Pagājušās šova sezonas laikā, kad Baiba Sipeniece viesojās pie laimīgās ģimenes, ko skatītāji iesauca par dabas bērniem, vecāki vēl tikai gaidīja pasaulē ierodamies dēliņu un prātoja, ka sauks zēnu par Aro vai Airo.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā jau tas dzīvē notiek, bērniņam piedzimstot, domas mainījušās. “Ielikām vārdiņu Niko. Patiesībā jau ir tā, ka tikai tad, kad tas bērniņš piedzimst, tu saproti, kāds vārdiņš piemērots,” sarunā ar Skaties.lv pieredzē dalās māmiņa.

Gunita atklāj, ka, lai arī pirms dēla nākšanas pasaulē nav varējusi iedomāties, kā tas būs – būt mammai, jaunā loma viņai grūtības nesagādā.

“Man patīk rūpēties par kādu, neteikšu, ka man ir grūti. Patīk veikt visus sīkos ikdienas pienākumus, un ir gandarījums, ka mazais aug vesels un vispār neslimo,” laimīga jaunā mamma.

FOTO: Kaspars un Gunita – šova skaistākais pāris

Vaikuļi arī bērniņa audzināšas procesā mēģina maksimāli ieklausīties dabas balsī, kas, iespējams, arī ir par pamatu Niko labajai veselībai. Savus labos padomus Gunita neliedz arī citām mammām.

“Viss, ko Niko ēd, ir dabisks – pašu dārzā izaudzis un pašu pagatavots. Biezenīšus burciņās viņam nepērku. Jā, pāris reizes viņš tos ir pamēģinājis – negaršoja. Tos nevar salīdzināt ar mājās gatavotu ēdienu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zinu, ka citas mammas ēdienreižu starplaikos dod bērniem našķoties cepumus. Es tā nedaru. Labāk iedodu viņam savu pienu vai ābolu – tas ir daudz veselīgāk,” vienkāršus, bet tik nozīmīgus padomus mammām var dot Gunita.

Audzinot mazo Niko, mamma ieklausīsies dēla vēlmēs. Viņai nav padomā nekādas galējības – Gunita nedos bērnam krūts pienu līdz trīs gadu vecumam vai necentīsies iemānīt produktus, ko viņš nevēlas – viss notiks organiski un viegli.

Foto: vai atceries pirmo sezonu, kurā satikās Kaspars un Gunita?

Ienākot ģimenē trešajam, Vaikuļi pārdevuši arī māju, ko skatītāji redzēja šovā un pagaidām mitinās dzīvoklī laukos pie upes. “Visiem trim mums šī māja palika par mazu. Tagad meklējam jaunu mājvietu, bet arī šeit ir labi – klusi, mierīgi, skaisti un pie dabas,” tā Gunita.

Viņa neslēpj, ka mazajam Niko noteikti pievienosies brālītis vai māsiņa, taču tas notiks pēc laika. “Gan jau būs arī otrais, bet pagaidām lai paaugas šis,” tā jaunā sieviete, kuras dzīvi izmainīja dalība Saimnieks meklē sievu.

Skaties video!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm