tv3.lv

Iepazīsties! "Saimnieks meklē sievu" brašuļi, kuri gaida dāmu vēstules; otru pusīti šovā meklēs arī dziedātāja Linita Mediņa

Piektdien, 4. jūnijā, pie kanāla TV3 un televīzijas Go3 skatītājiem nonāks šova “Saimnieks meklē sievu” jaunās sezonas iepazīšanās epizode, kuras laikā šova vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare ciemosies pie deviņiem brašiem, staltiem, krietniem un brīviem Latvijas saimniekiem, kuri ir gatavi iepazīties. Šova jaunajā sezonā Go3 būs iespējams sekot līdzi arī saimnieces – kantridziedātājas Linitas Mediņas – saimnieka meklējumiem.

2021. gada 3. jūnijā 14:52

Sievas meklējumiem TV3 iepazīšanās šova sestajā sezonā gatavi saimnieki no Latvijas malu malām – būs pārstāvēti gan suiti, gan latgalieši, gan graudkopji un lopkopji, tūrisma industrijas pārstāvji un pat zirgsaimniecību īpašnieki.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova pirmajā raidījumā katru no saimniekiem būs iespējams iepazīt tuvāk – kungi pastāstīts ko vairāk par viņu nodarbošanos, hobijiem, interesēm un to, no kādām dāmām gaida vēstules.

Gan dāmas, kuras mērķē uz kāda saimnieka sirdi, gan kungi, kuriem iepatikusies Linita, vēstules aicināti rakstīt no 4. jūnija līdz 4. jūlijam: skaties.lv/saimnieks/pieteiksanas.

Jānis (41) no Ķekavas novada

Jānis ir saimnieks, kurš it visu savā sētā radījis paša rokām. Pavisam nesen viņš uzbūvēja māju, iekopa dārzu, kurā jau zaļo zemeņu stādi, un pavisam drīz paša celtajā siltumnīcā jau gatavosies tomāti. Jānis ir mākslinieks, kurš ne tikai zīmē, bet savu vēstījumu sabiedrībai nodod, radot pavisam neparastus mākslas objektus. Simpātiskais saimnieks, kurš nekad nav bijis vīra godā, beidzot ir gatavs iestūrēt laulības ostā. Jānis cer sastapt sievieti – mūzu.

Pēteris (30) no Alsungas novada

Pēteris ir no Latvijas suitu novada. Nodarbojas ar gaļas lopu audzēšanu, kaut sirdī vīrietis pats ir liels pacifists. Pēterim ir 30 gadu, un viņš ir ne tikai ļoti izskatīgs, bet arī izglītots. Viņam ir maģistra grāds lauksaimniecībā, viņš specializējies lopu ģenētikā. Pēteris aizraujas ar ģitārspēli, un viņam ir pašam sava māja, kuru puisis straujos tempos remontē un pārbūvē. Viņš ir kautrīgs, bet, kolīdz iepazīts, ļoti interesants sarunu biedrs.

Andis (50) no Kuldīgas novada

Andis ir Zemgales plašo lauku pavēlnieks. Viņam ir vidēja izmēra graudkopības saimniecība. Desmitiem hektāru lielajos labības laukos Andis audzē dažādus graudaugus. Ap un iekšā Anda mājā valda teju pedantiska kārtība. Par piemājas dārzu un siltumnīcu rūpējas 80 gadus vecā, ļoti laipnā Anda mamma. Bet pašam Andim aktīvākais laiks ir tieši vasara, kad jāsēj, jāpļauj un jānodod graudi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Andim ir 50 gadi, taču viņš izskatās krietni jaunāks. Viņš ir aizrautīgs dejotājs, kurš ar savu tautas deju kolektīvu, kad tas ir iespējams, regulāri piedalās koncertos. Meklē strādīgu sievieti, kura var būt krietni jaunāka par vīrieti, jo viņš ļoti vēlas ģimeni un bērnus. Kā pats saka – citādi nav kam saimniecību atstāt.

Andris (45) no Alūksnes novada

Andrim pieder skaists īpašums pašā Alūksnes ezera krastā. Kādreiz nodarbojies ar lauksaimniecību, tagad pievērsies tūrismam. Andrim pieder ne vien kempings, bet arī vienīgā jahta Alūksnes ezerā. Viņam ir daudz hobiji – vaļas brīžos viņš atjauno laivas un mašīnas, dodas medībās, kā arī dejo tautas dejas. Arī sievieti sev blakus vēlētos ar savu hobiju. Otrajai pusītei var būt arī bērni, jo arī pašam Andrim ir dēls.

Juris (23) no Preiļu novada

Juris dzīvo Latgales pusē netālu no Preiļiem. Viņa ģimenei ir liela māja un liela saimniecība. Puisis kopā ar savu tēvu pārdod lauksaimniecības tehniku – gan jaunu, gan lietotu. Tāpat viņa aizgādībā ir slaucamās govis un liels sakņu dārzs. Juris ir nedaudz kautrīgs, tomēr ļoti runātīgs un laipns, kad viņu iepazīst tuvāk. Jura aizraušanās ir medības. Viņš ir sava novada lielākā medību kolektīva biedrs un regulāri mājās pārnes medījumu, ko ģimene gatavo ikdienā pārtikā. Meklē meiteni nopietnām attiecībām.

Armands (30) no Tērvetes novada

Armands ir ļoti runātīgs un atvērts puisis. Viņš ir prasmīgs zirgkopis vairākās paaudzēs. Vadīt zirgu pajūgu viņš prot tikpat labi, cik cits vieglo automašīnu. Spēlē amatierteātrī un labi jūtas ikvienā situācijā. Ar meitenēm mācēs gan pakoķetēt, gan aprunāties par svarīgām lietām. Meklē dāmu nopietnām attiecībām. Aizraujas ne tikai ar amatierteātri, bet arī ar autosportu.

Jānis (27) no Gulbenes novads

Jānis audzē ābolus, ķiršus un sīpolus. Saimniecībā ir arī govis un bites, kuras ir citu ģimenes locekļu pārraudzībā. Gulbenes puses saimnieks ir arī dīdžejs un mārketinga speciālists. Jānis nelieto alkoholu, un viņam nav arī citu kaitīgu ieradumu, tādēļ viņš cer sastapt meiteni bez kaitīgiem ieradumiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Austris (62) no Rundāles novada

Austris ir kungs labākajos gados – viņam ir 62 gadi. Viņam ir zelta rokas – pats remontē automašīnas. Skaistajā piemājas dārzā viņam ir gan augļu koki, gan sakņu dobes. Austris ir labi ģērbies un viņam ir asa, bet laba humora izjūta.

Jānis (28) no Valkas novada

Jānis apsaimnieko laukus Vidzemes pašos ziemeļos, kur Latvija ar Igauniju satiekas. Nodarbojas ar graudkopību un paralēli labības sēšanas un kulšanas darbiem atjauno senus automobiļus. Jānis tic, ka jebkurai tehnikai ir vērts dot otro elpu, un viņš cer sastapt sievieti, kuru arī aizrauj senie spēkrati. Smaidīgais vidzemnieks saka – ir gatavs apgredzenoties un sastapt sievieti, kura nebaidās sasmērēt rokas, būs līdzās gan labos, gan grūtos laikos.

Linita (51) no Jelgavas novada

Linita ir kantridziedātaja, kuras skanīgā balss nespēj atstāt vienaldzīgu nevienu. Viņas sirdslieta ir ziedi – Linita audzē rozes, un puķu tematiku iedzīvina arī pašas darinātajās svecēs. Par spīti tam, ka jaunība pagājusi, Linita nav zaudējusi dzīvesprieku un bērnišķīgo naivumu. Par sevi saka – esmu neapturams vilciens, kurš, ielikts pareizajās sliedēs, spēj kalnus gāzt. Vēlas satikt vīrieti dvēselei, kuram ir vēlme būt kopā un dalīties it visā. Piedzīvojumu meklētājus, lūdzu, netraucēt.

Šova “Saimnieks meklē sievu” pirmo iepazīšanās epizodi skaties piekdien, 4. jūnijā, plkst. 21.10 kanālā TV3 un televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm