tv3.lv

”Ir grūti, es ilgojos pēc mājām.” Vācijā dzīvojošais saimnieks Aivars nāk klajā ar skaudru paziņojumu

Šova “Saimnieks meklē sievu” dalībnieks Aivars Dimitrijevs nesen Skaties.lv stāstīja par to, cik labi iekārtojies Vācijā, atradis lielisku darbu vistu fermā un pagaidām atgriezties nedomā. Taču ilgas pēc mājām piemeklējušas arī saimnieku. Kādā pavasara vakarā Skaties.lv sasniedza skaudras smeldzes pilns zvans no Vācijas.

2020. gada 23. maijā 10:06

Par Aivara labo dzīvi Vācijā lasi TE!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Šodien izbraucu ekskursijā atpūsties. Izlēmu pats sevi iepriecināt un gūt jaunu enerģiju nākamajiem darbiem,” Skaties.lv stāsta Aivars. Ceļojumā viņu pārņēmusi nebijusi smeldze. Saimnieks sapratis – viņam vairāk kā jebkad pietrūkst mājas un savu mīļo.

“Gribu pateikt – es ilgojos pēc mājām. Ilgojos pēc mammas, pēc onkuļa, tantes, māsīcas. Pēc visiem sailgojos.

Ir grūti vienam būt kaut kur tālumā no visiem. Ir grūti visu izturēt vienam. Esmu pametis Latviju pirmo reizi dzīvē, pirmo reizi esmu pavisam viens. Un pirmo reizi pa īstam sajutos vientuļš,” sarunā ar Skaties.lv asarām acīs atzīst Aivars.

Viņš mēģina smelties spēku dabā – dienu saimnieks veltījis ceļojumam ar riteni, taču tas modinājis tikai vēl lielākas ilgas pēc mājām.

“Apbraucu lielu loku ap lielu, skaistu ezeru. Tāda Latvijā nav. Bet, minot pedāļus, manas domas bija mīļajās mājās, mīļajā Latvijā, pie mīļajiem cilvēkiem,” tā Aivars.

Viņš sūta siltus sveicienus no Vācijas mīļajai ģimenei un draugiem, uzverot – viņš nav pazudis! Aivars sapratis, ka viņa sirds pieder Latvijai un, lai arī alga Vācijā labāka, lolo cerību reiz atgriezties.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm