Izvēlēts saimnieku šova saderīgākais pāris

Pirmdienas, 15. novembra, vakarā kanāla TV3 skatītāji atkal varēja sekot līdzi notikumiem iepazīšanās šovā “Saimnieks meklē sievu”, un šajā raidījumā saimnieki kopā ar līgaviņām devās atpūtas ceļojumā uz Latgali.

2021. gada 16. novembrī 9:00

Iepriekšējās sērijās saimnieki izdarīju savu izvēli un izvēlējās potenciālās līgaviņas – Pēteris izvēlējās Žaklīnu, Austris – Sandru, Andris – Zani, Jānis – Inesi un Armands – Danu. Taču ceļojumā uz Latgali kopā ar meitenēm devās tikai trīs saimnieki.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Braucienā nepiedalījās ne Jānis, ne Austris. Jānis jau bija pateicis skaidru “nē” izvēlētajai Inesei, un arī Austris attiecībās vēl nevarēja saprast “jā” vai “nē”. Bet Andris sev līdzi bija ņēmis nevis izvēlēto līgaviņu Zani, bet gan Irinu, kuru viņš izbalsoja kā trešo.

Kompānija devās uz Krāslavu, un viņus uzņemt Latgalē bija gatavs saimnieks Oskars Bērziņš, kurš pagājušajā sezonā par savu līgaviņu izvēlējās Dārtu no Drustiem.

Ierodoties Krāslavā, Oskars saimniekus un viņu dāmas brīdina – ciemošanās Latgalē nebūs tikai jautrība, danči un ēšana, bet visas dienas garumā tiks vērtēta pāru saderība. Par to, cik saskanīgi un vienoti pāri izpildīja viņiem dotos uzdevumus, viņiem tika piešķirtas sirdis, un pirmo sirdi namatēvs piešķīra par bučošanos. Šajā uzdevumā viskaislīgākie izrādījās Armands un Dana.

Saimniekpārus zirgu sētā “Klajumi” sagaidīja īsti latgaliešu kāzu vārti, un viesiem, lai tiktu tālāk, bija jāpiedalās atraktīvā deju spēlē, kas arī ļāva novērtēt, kuram no pāriem jau izveidojušās tuvākas attiecības. “Fluīdi bija starp Pēteri un viņa meiteni,” vērtēja Oskars.

Sena latgaliešu tradīcija vēsta: ja zirgs ēd no pāra rokām, mīlestība var izdoties, bet, ja neēd, izredzes ir visai vājas. Lai noskaidrotu, kādas ir viņu izredzes, pāri devās uz stalli barot kumeļus, un vispārliecinošāk atkal gāja Pēterim ar Žaklīnu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču dāmu uzdevumā aizsietām acīm sameklēt savu vīrieti katrs pāris saņēma pa punktam.

Par saderīgāko pāri tika atzīts Pētera un Žaklīnas tandēms, kuri dāvanā saņēma zāles pļāvēju, ar ko kopt ģimenes mauriņu, kā arī dāvanu karti atpūtai divatā.

“Pēteris ir simpātisks vīrietis. Mums ir abpusējas simpātijas. Vai es būtu gatava pārvākties uz Alsungu, es domāju, par to ir pāragri spriest. Bet visas iespējas ir,” sacīja Žaklīna.

Kā no malas bija pamanījis saimnieks Andris, Žaklīna attiecības ar Pēteri būtu gatava veidot. “Viņa tiešām to grib. Bet vai Pēteris to grib, redzēsim, kā tur būs.”

“Mums ir draudzīgas attiecības. Īpašas simpātijas viens pret otru varbūt nemaz īsti neizrādām,” savas attiecības ar Žaklīnu raksturoja Pēteris.

Savukārt Armandam un Danai gan Andris kopīgu nākotni neredz: “Viņi spēlē teātri.”

“Par to, kā man ar Armandu ies tālāk, laiks rādīs. Pašreiz es neko nevaru komentēt. Pašreiz mēs tikai sadejojamies. Varbūt deja aizvedīs arī kaut kur tālāk, varbūt atstās turpat, kur mēs esam. To mēs redzēsim tālākā nākotnē,” sacīja Dana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm