Izziņota dalībnieku pieteikšanās šova "Saimnieks meklē sievu" jaunajai sezonai

Kanāls TV3 izsludina pieteikšanos skatītāju iecienītākā iepazīšanās šova “Saimnieks meklē sievu” jaunākajai sezonai. Dalībai šovā aicināti pieteikties sirdī brīvie saimnieki un saimnieces, kuri gatavi vasaras piedzīvojumam, ko atcerēties uz mūžu. Pieteikties dalībai iespējams līdz 16. aprīlim vietnē tv3.lv/saimnieks.

27. martā 9:13

Paruna vēsta, ka pavasarī jāar tīrumi, jāsēj labība un jākaldina vasaras piedzīvojumi. Tādēļ saimnieki un saimnieces, pucējiet sētu, jo Baiba Sipeniece-Gavare meklē tieši jūs!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dalībai šovā tiek meklēti sirdī brīvi saimnieki un saimnieces vecumā no astoņpadsmit gadiem no visas Latvijas. Nav svarīgi, vai saimniecība plešas vairāku hektāru platībā, vai tajā ir tikai dažas kartupeļu vagas – īstenu saimnieka garu nosaka nevis saimniecības plašums, bet gan darba tikums.

Šova dalībniekiem ir jābūt gataviem aizvadīt elpu aizraujošu, mīlestības pilnu un, iespējams, neaizmirstamāko vasaru dzīvē. Ja esat gatavi sirsnīgam piedzīvojumam jau šovasar un vēlaties satikt daiļas dāmas un staltus kungus, nekavējieties ne mirkli! Jo kad visi lauku darbi būs apdarīti, varēsiet kopā doties neaizmirstamā ceļojumā.

Līdz šim ne vien Latvijā, bet arī citviet pasaulē šova laikā ir radušās daudzas skaistas draudzības, uzplaukušas jaunas ģimenes, un pat nākuši pasaulē bērni pāriem, kuri ir iepazinušies tieši šovā. Tas apliecina, ka dalība šovā patiesi var mainīt dzīvi un atnes virkni pozitīvu emociju, tādēļ šova veidotāji aicina nekautrēties un pieteikties šovam un piedzīvot neaizmirstamu vasaru un, iespējams, atrast savu mūža mīlestību.

Šovs “Saimnieks meklē sievu” pie TV3 un Go3 skatītājiem nonāks rudenī.

Saimniekus un saimnieces aicināti pieteikties šova mājaslapā tv3.lv/saimnieks līdz 16. aprīlim. 2. jūnijā kanālā TV3 skatītājus sagaida iepazīšanās epizode ar saimniekiem un saimnieci.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm