tv3.lv

Kāpēc tik sirsnīgs un strādīgs puisis joprojām ir brīvs? Saimnieka Jāņa stāsts

Par “Saimnieks meklē sievu” skatītājiem tīkamāko varoni šosezon kļuvis Jānis no Smiltenes. Jānis var lepoties ar skaistu un sakoptu saimniecību, ir pieklājīgs un sirsnīgs saskarē ar meitenēm. Skaties.lv aicināja Jāni uz sarunu, lai noskaidrotu, kā nākas, ka viņam otro pusīti jāmeklē ar šova palīdzību.

2019. gada 2. oktobrī 13:34

Foršs čalis, bet ne man

“Čaļiem laukos tāda nolemtība,” uz jautājumu, kāpēc tāds jauks un strādīgs puisis dzīvo bez sievas, nekavējoties atbild Jānis. “Meitenēm patīk pilsēta. Pilsēta, ballītes, kultūra, kino, teātri.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņš gan uzreiz steidz piebilst – tas nenozīmē, ka viņš meklētu sievieti, kura ikdienā rosītos kūtī.

“Arī, ja dzīvo laukos, blakus gribi elegantu meiteni. Tādu, kura var uzvilkt augstpapēžu kurpes un iziet sabiedrībā.Te ir lauki. Viens ir visas kultūras iestādes. Jā, protams, var aizbraukt uz Rīgu, Cēsīm.

Otrs – darba iespējas. Daudzās meitenēs, par to domājot, uzreiz iezogas baigais pesimisms. “Foršs čalis, bet ne man” – tā ir klasiskākā frāze, ko dzirdu,” neslēpj Jānis.

Meklē vienkāršu meiteni

Ar vārdu “saimniece” viņš nesaprot meiteni, kuras vienīgā nodarbošanās ir rušināšanās dārzā. “Iztīrīt māju, iedot paēst un laime pilnībā,” potenciālās sievas pienākumus saimniecībā smejoties uzskaita saimnieks. Bet kādu meiteni viņš meklē?

“Teorētiski jau mēs visi gribam skaistules ar parametriem 90-60-90. Bet nē, es vairāk gribu meiteni, kura izskatās solīdi, bet tajā pašā laikā ir vienkārša.

Protams, izskatam ir nozīme, pirmais, ko ņēmu vērā, izskatot vēstules, bija, vai patīk vizuāli.

Pēc tam skatījos, kas uzrakstīts. Ja tie ir trīs vārdi, arī uzskatu, ka meitene nav gana nopietna,” tā Jānis, kurš ar izvēlēto ir ļoti apmierināts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tiesa, cerējis, ka būs dāmas no tuvējiem rajoniem, bet sanācis tā, ka pie Jāņa šobrīd dzīvo meitenes no Kurzemes un Zemgales.

Nebija mans cilvēks

Puiša vecāki mīt netālajās Cēsīs, un viņi dēla vēlmi meklēt sievu šovā pilnīgi atbalstījuši. Visaktīvāk brālim sievas meklēšanā palīdz māsa, kura arī pieteica brāli šovam.

“Ja grib, tad vajag, par sekām domās pēc tam,” smej Jānis.

Precējies viņš nekad dzīvē vēl nav bijis, arī bērnu saimniekam nav. Pēdējās attiecības izirušas pirms nepilna gada.

“Plāni jau bija nopietni, bet sanāca kā sanāca. Varbūt tā bija viedokļu nesakritība, vienkārši nebija mans cilvēks,” tā Jānis.

Kamēr dažu saimnieku mērķi šovā šobrīd nav īsti saprotami, Jānis uz jautājumu, ko meklē mīlas spēlē, atbild nevilcinoties: “Protams, ka sievu! Man taču jau 35. Esmu gana paballējies.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kāzas būs divu dienu garumā!

“Vietējais siržu lauzējs es noteikti neesmu, vairāk skatos apkārt – vietējiem konkurenci nesastādu. Pats neesmu vietējais, dzīvoju te no 2015. gada kopā ar 10 gadus jaunāko brāli,” skaidro Jānis, atklājot, ka brālim arī sieva nenāktu par slikti, tiesa, viņš šova lietās neiesaistās un Jānim potenciālās līgavas nenocels – esot kautrīgs zēns.

Ja izdosies atrast īsto, sētā tiks rīkotas skaistas kāzas, kā smej Jānis, ja ne trīs dienu, tad divu dienu garumā noteikti.

Vai ar kādu no šova meitenēm? Jānis ir godīgs – uzreiz vēl grūti spriest.

“Interesantas meitenes, īstenībā visas piecas bija ļoti labas. Ļoti žēl bija šķirties Dikļos no pirmajā meitenēm, pēc tam no Lolas. Bet tādi noteikumi.

Pieņemt galējo lēmumu nebūs viegli, jo katrā meitenē ir kaut kas tāds, kas patīk. Smejos, ka varētu visas ņemt,” smejas Jānis.

Bet ja šovā līgavu atrast neizdosies?

“Man teica, ka man pārējās vēstules neatdošot! Bet, ja nopietni, ja neizdosies atrast sievu ar šova palīdzību, protams, turpināšu meklēt citā veidā, tas jau nebūtu normāli, ja nokārtu galvu.

Bet paskaties, cik burvīgas meitenes – kā var nesanākt?” cerību pilns ir Jānis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm