Kas ir TV3 šova saimnieku izvēlētās dāmas? Iepazīsti 15 mīlestības meklētājas

Pirmdienas, 18. septembra, vakarā pie TV3 skatītājiem dosies populārā šova “Saimnieks meklē sievu” jaunākā sērijā, un tajā skatītājiem būs iespēja tuvāk iepazīt dāmas, kuras saimnieki izlēmuši aicināt uz savām saimniecībām.

18. septembrī 13:42

TV3 iepazīšanās šova “Saimnieks meklē sievu” iepriekšējā sērijā šīs sezonas pieci brašie saimnieki pirmo reizi satika savas izvēlētās līgaviņas. Savukārt viņām satikšanās zaļumballē bija pirmā iespēja ieraudzīt saimniekus vaigu vaigā. Pēc kopā pavadītas dienas saimnieki lēma, kuras līgaviņas ņems sev līdzi uz saimniecībām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iepazīsties ar saimnieku izvēlētajām dāmām, kuras cer iekarot saimnieku sirdis, un pirmdien, 18. septembrī, pulksten 21.45 TV3 seko līdzi, kā līgaviņas dodas uz saimniecībām.

Jānis (23) ir kultūras dzīves organizators Matkules kultūras namā, kā arī kopā ar mammu savā saimniecībā rūpējas par zirgiem. Uz saimniecību Jānis ir uzaicinājis trīs dāmas – Selīnu, Aivitu un Ramonu.

Selīna (21) ir jaunā māmiņa no Lubānas. Šobrīd nodarbojas ar savas meitiņas audzināšanu un uztur savu “Instagram” un “TikTok” blogu. 22 gadus jaunā liepājniece Aivita strādā tirdzniecībā, bet viņas kaislība un hobiji ir zirgi. Savukārt Ramona (21) ir fitnesa trenere un veselīga dzīvesveida piekritēja no Valmieras.

Krišjāņa (36) no Amatas kaislība ir moči, viņš meklē otro pusīti, kura būtu gatava dalīties viņa kaislībā pret motocikliem un mesties iekšā jebkurā piedzīvojumā. Uz savu saimniecību Krišjānis aicināja doties Justīni, Kristīni un Leldi.

Justīne (30) šobrīd dzīvo Vācijā, kur nodarbojas ar elektrosadales skapju uzstādīšanu, ir jautra un atklāta un neslēpj, ka īstais saimnieks varētu būt mudinājums atgriezties dzimtenē. Kristīne (33) no Kuldīgas ir ļoti darbīga un ar lielisku humora izjūtu, ir māmiņa pusaugu meitenei. Bet valmieriete Lelde (30) strādā neatliekamajā palīdzībā, pēc rakstura kautrīga un jauka, bet atzīst, ka arī adrenalīns viņai nav svešs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunais uzņēmējs no Jelgavas Sandis (30) ir romantiķis, kuram patīk darboties ar koku un veidot dizaina lampas. Uz savu saimniecību Sandis uzaicināja Elīnu, Amandu un Madaru.

Elīna (23) ir jauna un aktīva rīdziniece, kas ikdienā strādā par jurista palīgu. Viņas kaislība ir ūdens. Amanda (24) no Rēzeknes ir ļoti sievišķīga un labprāt nodarbojas ar sportiskām aktivitātēm. Ikdienā darbojas tirdzniecības nozarē un audzina bērniņu. Bet Madara (33) no Valmieras strādā neatliekamajā palīdzībā, ir jauka un ļoti saimnieciska, sapņo par dzīvi lauku sētā ar daudz dzīvniekiem.

Mārtiņš (38) saimnieko lielā viesu namā pie Lūznavas muižas, ir aktīvs dziedātājs un muzicētājs, vēlas satikt radošu meiteni, kura padarīs krāšņāku gan saimniecību, gan kopdzīvi. Uz savu saimniecību līdzi aicināja Daci, Līgu un Ilzi.

Dace (37) ir rīdziniece, ikdienā organizē pasākumus. Kā pati atzīst, viņas daba ir dzirkstoša kā šampanietis, bet vienlaikus ar analītisku prātu un lielām darīšanas spējām. Valmieriete Līga (42) ir pirmsskolas skolotāja, radoša sieviete, kura brīvajā laikā labprāt rosās pa dārzu. Bet Ilze (36) ir no Rīgas un strādā par medicīnas statistiķi. Brīvajā laikā patīk darboties ap dārzu, doties kempingos, uz hokeja spēlēm un makšķerēt.

Bet sportiskais un aktīvais Juris (57), kurš paša rokām uzcēlis māju Ogres upes krastā un reiz dienējis Afganistānā, uz savu saimniecību doties aicināja Ilzi, Lieni un Ievu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ilze (53) ir rīdziniece, ikdienā strādā par direktora vietnieci. Ir trīs meitu mamma un aktīva dzīvesveida piekritēja, labprāt dejo, ceļo un apmeklē koncertus. Rīdziniece Liene (46) strādā Valsts policijā, ir ļoti aktīva – patīk ceļot, apmeklēt teātri un koncertus, atrasties pie dabas, doties piknikos un mesties iekšā dažādās aktivitātēs. Bet Ieva (45) ir friziere no Valmieras, kurai patīk gardi gatavot un rūpēties par košu un skaistu vidi sev apkārt. Brīvajā laikā labprāt ceļo, bauda mūsu pašu skaisto dabu un savu otro pusīti lolos un lutinās.

Šīs nedēļas raidījumā līgaviņas dosies uz saimniecībām, lai veidotu attiecības ar staltajiem saimniekiem un iepazītu, iespējams, savas nākotnes mājas. Jānis, Juris un Sandis būs sagatavojuši meitenēm ne vienu vien pārsteigumu – Jura sētā tie sāksies jau pie ierašanās, kad līgaviņa Ieva saimnieku satiks puskailu, bet Jānis būs sarūpējis meitenēm īpašas naktsmājas šķūnī. Sandis gan nevilks laiku garumā un liks meitenes pie darba, jau ienākot saimniecībā.

Pēc piedzīvotajiem pirmajiem iespaidiem un pirmajiem mulsuma mirkļiem, meitenēm būs iespēja iepazīt saimnieku ģimenes un viņu domas par to, kādai jābūt saimniecei. Skaties iepazīšanās šovu “Saimnieks meklē sievu” pirmdienās pulksten 21.45 TV3, bet tam, kā šarmantajai saimniecei Ligitai sokas ar vīra meklējumiem, seko līdzi nākamās paaudzes televīzijā Go3.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm