tv3.lv

”Katru centu operācijām esmu nopelnījusi es pati.” Intervija ar saimnieku šova apspriestāko līgavu Jeļenu

Pēc “Saimnieks meklē sievu” piektās sezonas debijas visi runā par Jeļenu – līgaviņu, kuru izvēlējās Ilmārs no Alojas un kura kameru priekšā nebaidījās atzīties – savā skaistumā viņa investējusi 9000 eiro. Skaties.lv aicināja Jeļenu uz interviju, lai noskaidrotu, kas slēpjas aiz lellītes ārienes.

2019. gada 3. septembrī 13:28

“Mana motivācija bija izklaide.”

Saruna ar Jeļenu notiek 3. septembra rītā, kad internets burtiski vārās – jau simtiem cilvēku komentāros izteikuši savu viedokli par Ilmāra potenciālo līgaviņu un viņas atklātību attiecībā uz sejas uzlabojumiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Satraukums par to, ka Jeļena, redzot, kādu ažiotāžu radījusi, varētu pārdomāt un sarunāto interviju atcelt, ir lieks – šova dalībniece rītā pēc skandalozās epizodes pirmizrādes ir enerģijas pilna, pacilāta un viņu absolūti nesatrauc, kas notiek komentāros!

“Nav jau pirmā reize, kad kaut kur piedalos. Jau rēķinājos, ka būs negatīvi komentāri, tāpēc nemaz šajā sadaļā neieskatījos. Es vispār neiespringstu,” smejoties sarunu sāk Jeļena.

Viņa atklāj, ka medijos gozējusies jau diezgan daudz reižu – Jeļena piedalījusies vairāku TV projektu atlasēs, filmējusies iepazīšanās šovā, pārstāvējusi Latviju starptautiskā skaistuma konkursā.

“Esmu aktīvs cilvēks – man ļoti patīk piedalīties dažādos šovos un TV projektos. Es to sauktu par vienu no saviem vaļaspriekiem, no kā gūstu baudu,” neslēpj jaunā dāma.

Tāda bijusi viņas motivācija arī, piesakoties “Saimnieks meklē sievu”.

“Mana motivācija bija izklaide. Ja godīgi, iepriekš nebiju redzējusi nevienu “Saimnieks meklē sievu” epizodi, neuzskatu, ka televīzija ir veids, kā atrast vīru,” neslēpj Jeļena.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tas, ka izklaidēties un sevi spoži parādīt, viņai lieliski izdevies, skaidrs jau pēc pirmās sērijas. “Kā parasti,” sirsnīgi nosmejas sērijas aprunātākā dalībniece.

“Savulaik nedaudz pārspīlēju ar lūpu palielināšanu…”

Kas tad īsti ir ar tiem 9000 eiro, kuri, kā kameru priekšā lepojas Jeļena, investēti ārējā izskatā?

“Es ik pa brīdim sevī kaut ko pārtaisu. Mana aizraušanās ir mode un viss skaistais. Un, ja jau mūsdienu tendences piedāvā iespēju veikt ķirurģiskas operācijas izskata uzlabošanai – kāpēc to neizmantot?

Viss sākās ar lūpām apmēram divus gadus atpakaļ. Uzreiz gribu uzsvērt – manas lūpas nav grieztas, tās ir tikai injekcijas.

Pēc lūpu injekcijām ķēros jau pie “smagās artilērijas” – operācijām. “Uzsēdos” uz operācijām – pārveidoju to, kas nelikās gana labi, lai iegūtu vēlamo rezultātu,” tā Jeļena.

Šova zvaigzne neslēpj – šobrīd viņai ir 31, un ar veiktajām operācijām šim brīdim viņai ir gana.

“Šobrīd vairs neko pārveidot nevēlos, protams, kosmetologs un injekcijas, bet tas ir kas cits – tās nav operācijas. Injekcijas regulāri veic daudzas sievietes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ja godīgi, lūpas es šobrīd gribu samazināt. Diemžēl Latvijā nepiedāvā šādu procedūru – lūpu samazināšanu, tāpēc jācer, ka vienkārši ar laiku tās pašas saplaks.

Savulaik nedaudz pārspīlēju ar lūpu palielināšanu, tas vairs nav moderni,” paškritiska būt nebaidās būt Jeļena.

Nav nekāda “sponsora”!

Latvijā sejas uzlabošanu dāmas visbiežāk izvēlas veikt klusiņām un par padarīto lieki apkārt nerunāt. Tas nebūs Jeļenas gadījums – viņai nav aizspriedumu pastāstīt, kas kur uzlabots un cik tas izmaksājis. Jo viss nopelnīts pašas spēkiem.

“Katru centu operācijām esmu nopelnījusi es pati. Nekad nevienam neesmu lūgusi finansiālu atbalstu vai pielikt kādu centu.

Sevi nodrošinu pati. Bieži ceļoju, arī par to maksāju pati,” mītu par to, ka aiz šī visa stāv turīgs vīrietis, sagrauj Jeļena.

Viņa nav nekāda dumjā Bārbija, kura iekārtojusies uz turīga sponsora kakla – Jeļenai ir maģistra grāds socioloģijā, un viņa strādā šajā sfērā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā atklāj Jeļena, izskata uzlabojumus viņas tuvinieki uzskata par normālu meitenes dzīves sastāvdaļu – nekad neviens nav pat mēģinājis izprašņāt, kāpēc, kur nu vēl nosodīt.

“Ar draugiem mēs to vispār neapspriežam. Tie ir nepazīstami cilvēki, kuri sociālajos tīklos šad tad pajautā, cik kas maksājis, vai sāpējis, lielākoties cilvēki, kuri paši vēlas veikt līdzīgus uzlabojumus,” stāsta Jeļena, piebilstot, ka personīgi nekādus negatīvus komentārus par ārieni nav saņēmusi.

Bet no tā, kas notiek anonīmi komentāros, viņai ne silts, ne auksts.

Kas būs ar Ilmāru?

Pēc “Saimnieks meklē sievu” pirmizrādes Jeļena jau pamanījusi – “Facebook” un “Instagram” iekrituši visai daudzi sarakstes pieprasījumi no nepazīstamiem cilvēkiem.

Viņa tos pagaidām nav lasījusi un nezina, vai vispār apskatīs.

“Ja godīgi, man nepatīk sarakstes. Neredzu jēgu tērēt laiku sarunās, kuras ne pie kā nenovedīs.

Interneta komentārus nelasu. Tik traki, ka pēc šova vairs iziet uz ielas nevaru, noteikti nav – no rīta, ejot uz darbu, nekādu pastiprinātu interesi nemanīju,” smejas Jeļena.

Kamēr “Saimnieks meklē sievu” fani vēl tikai gaida, lai redzētu, kā risināsies skaistules un saimnieka Ilmāra stāsts, Jeļena uzsver, ka dalību šovā noteikti nenožēlo.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tā bija lieliska izklaide, pozitīvas emocijas, labi pavadīts laiks. Iepazinu daudz foršu cilvēku,” tā Jeļena.

Bet tiem kuri internetā turpina drukāt negatīvo komentāru palagus, viņai sakāms tikai viens.

“Kaut jūs tikpat spēcīgi pievērstos paši savām dzīvēm un to uzlabošanai, kā manis apspriešanai,” uz negācijām ar smaidu atbild Jeļena.

Kā risināsies Jeļenas un saimnieka Ilmāra stāsts! Seko “Saimnieks meklē sievu” intrigām pirmdienu vakaros TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm