tv3.lv

Kautrīgais Māris atklāj, kā juties pēc Linitas atraidījuma

Šovā ”Saimniece meklē vīru” par populārās dziedātājas Linitas Mediņas sirdi sacentās četri kungi – Valdis, Andris, Sandijs un Māris. Pirmajā randiņā Linita devās kopā ar Māri, bet pēc tā mājās atgriezās viena, jo izlēma, ka Māra dalība šovā noslēgusies.

”Tas bija kā šovs. Es neko vairāk negaidīju, jo viņa ir augstāka persona nekā es,” sarunā ar Skaties.lv Linitas atraidījumu komentē Māris. Lielu cerību, ka abu starpā varētu izveidoties attiecības, vīrietim nebija. ”Ko es lauku zēns pie dziedātājas…” prāto Māris. ”Muzikāli varbūt mums kaut kas kopīgs būtu bijis.”

”Lielāks nekontakts kā mums ir Māri, manuprāt, vispār nav iespējams,” televīzijas šovā izteicās dziedātāja. Vairāk par Linitas un Māra randiņu lasi te!

Nu Māris, kurš, kā pats atzīst, dzīvē ir tikpat kautrīgs, kā parādīts TV šovā, skaidro, filmēšanas laikā bija grūti nodoties sarunām ar Linitu, un abu iepazīšanās bez kameru klātbūtnes, visdrīzāk, izvērtos daudz rezultatīvāka.

”Šova laikā ir grūti aprunāties par dzīvi un visu pārējo. Tur filmē, un tas nav tā, kā satiekoties dzīvē. Bez kamerām būtu pilnīgi citādāk,” spriež Māris.

”Es ilgu gadus esmu bijis viens,” saka 49 gadus vecais kuldīdznieks. Vēlēšanās veidot attiecības Mārim ir, bet ”te visādi apstākļi, kas nelaiž”. Vīrietis arī regulāri palīdz saviem vecākiem. ”Vasarā dārzs jālaista, rudenī, ziemā jākurina māja, lai būtu silti un viss nesapelē. Esmu spiests te dzīvot,” viņš nosaka.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Māra iepriekšējās attiecības ilga 12 gadus un tika svētītas ar bērniņiem. ”Tagad astoņus gadus pēc šķiršanās viens pats dzīvoju.

Taču nav jau tā, ka es negribu sieviņu. Protams, gribu otru pusīti,” teic Māris. Viņš nenolaiž rokas un tic, ka reiz satiks savu īsto un vienīgo. Un šajā ziņā ir jau zināms pavērsiens.

”Uztaisīju ”Facebook” profilu. Tagad ir tā, ka man piesakās visas brīvās sievietes – no Kuldīgas, no Saldus, no pārējās Latvijas, pat no Ķīnas,” to, ka par pretējā dzimuma uzmanību sociālajos tīklos nevar sūdzēties, apliecina Māris. Nu, kā pats smej, dāmas nākas gandrīz vai šķirot: ”Saprast, kura būtu pienācīga manam vecumam.”

Lai arī vasara ir daudz piemērotāka izbraucienam ar mocīti, Māris būtu gatavs saorganizēt kādu randiņu arī tagad rudenī. Tomēr viņš respektē, ka valstī noteikta mājsēde, līdz ar ko tikšanās ar dāmām jāpārceļ uz vēlāku laiku.

Māris ir liels TV šovu ”Lauku sēta” un ”Saimnieks meklē sievu” fans un uz sevi no malas jau paspējis paskatīties arī Go3 šovā ”Saimniece meklē vīru”. ”Patīk,” sajūsmināts ir kurzemnieks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Kur es gulēju, kad mani filmēja no augšas, man palika slikti. Mēs braucām pa upi ar laivu, tajā dienā bija ļoti karsts, laikam kādu saules dūrienu dabūju. Pēc tam nācās gulēt zālē. Man palika slikti tajā brīdī, kad laiva piebrauca pie krasta,” sērijas fragmentu, kurā viņš kā korķis izšaujas no ātrlaivas, un vēlāko notikumu attīstību komentē Māris.

Kā izvērtīsies Linitas attiecības ar šovā “Saimniece meklē vīru” palikušajiem kungiem, skaties turpinājumā televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm