tv3.lv

Kautrīgajam Mārim randiņā ar Linitu sametas slikti

Go3 šova ”Saimniece meklē vīru” pagājušajā sērijā palika neatbildēts jautājums, vai puiši tiks galā ar Linitas Mediņas uzdotajiem uzdevumiem, jo izskatās, ka viens otrs pie dziedātājas ieradies nevis strādāt, bet atpūsties…

Tikmēr saimniece kopā ar kautrīgo Māri turpina randiņu. Braucienu ar SUP dēļiem Linita izbrāķēja, un tā vietā abi dodas piedzīvojumā ar ātrlaivu. Linitas sajūsma ir skaidri nolasāma. ”Es kaifoju. Superīgi!” jūsmo dziedātāja. Tikmēr Māris nav bildis ne pušplēsta vārda.

”Laivas brauciens bija vienkārši brīnišķīgs, pasakains, un pati ideja superīgi izvērtās – tas viss bija tik forši. Bet, ja runā par kompāniju, tad emocionālais plāns ir pilnīga nulle, pilnīgi izpaliek. Mums pat nav divu teikumu, ko parunāt,” randiņu ar Māri komentē Linita.

”Ar Linitu īpaši neizdevās parunāt. Katrs bijām aizņemts ar savām domām,” par randiņu ar dziedātāju teic Māris.

Vēlāk top skaidrs, kādēļ Linitas precinieks laivā tik kluss – brauciena laikā viņam kļuva slikti.

Māris pamazām atgūstas no brauciena, un Linita kā jau īsta dāma savu precinieku tik grūtā brīdī nepamet. Abi ir kopā un bauda klusumu. ”Lielāks nekontakts kā mums ir Māri, manuprāt, vispār nav iespējams,” saka dziedātāja.

Viņa spriež, ka ar katru cilvēku vienmēr var atrast kādu kopīgu sarunu tēmu, bet šis nav tas gadījums: ”Vispār neviens vārds nenotiek. Tā arī, izrādās, mēdz gadīties.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc randiņa Linita pieņem lēmumu Māri sūtīt mājās. ”Paldies par piedalīšanos! Tu esi jauks cilvēks, un patiesībā es nemaz nezināju, ka tu esi tik drosmīgs. Tu pārvarēji sevi un iekāpi laivā, lai izvizinātu mani, kaut arī tu zini, ka tev ir no tā slikti. Es to novērtēju.

Es domāju, ka mēs abi sapratām, ka tev droši vien šodien ir laiks doties uz māju. Tā būs labāk. Mīļš paldies tev,” savu lēmumu Mārim paziņo Linita.

Pirms abiem jāšķiras, Māris dziedātājai novēl, lai viņai dzīvē veicas.

Gatavs atkal sākt dzīvi no jauna: stāsts par Linitas gruntīgāko precinieku Valdi no Jēkabpils

Kā laiku pavadīja mājās palikušie kungi, kamēr Linita bija pirmajā andiņā, skaties šova ”Saimniece meklē vīru” piektajā sērijā televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm