tv3.lv

Lai sākas mīlas pavasaris! "Saimnieks meklē sievu" izsludina jaunu sezonu

Fantastiskas ziņas visām brīvajām sirdīm 8. martā! TV3 oficiāli izsludina jaunu sezonu visu laiku romantiskākajam pašmāju iepazīšanās šovam “Saimnieks meklē sievu”! Šodien tu pasniedzi puķes kolēģei, bet nākamgad, iespējams, jau dāvāsi savai sievai – ir laiks pieteikties!

2019. gada 8. martā 10:01

Neatkarīgi no tā, vai meklē nopietnu sievu vai vēlies izbaudīt jestru piedzīvojumu pilnu vasaru kopā ar skaistām meitenēm, ar kurām citādi tavi dzīves ceļi nekrustotos, iespēju nedrīkst laist garām!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau no šī brīža TV3 dalībai šovā aicina pieteikties sirdī brīvus saimniekus, lai piedzīvotu neaizmirstamāko vasaru savā dzīvē!

Pieteikšanās sāksies jau šodien – www.skaties.lv/saimnieks, tā ka sāc meklēt savu skaistāko bildi jau tagad!

Pieteikums gaidām no lauku sētu īpašniekiem, kas ir gatavi savā saimniecībā uzņemt čaklas un daiļas saimnieces, kuras nebaidās no lauku darbiem, piedzīvot romantiskas iepazīšanās un, iespējams, satikt savu īsto un vienīgo līgaviņu.

Šova kaislību rezultātā dzimuši četri bērni! Lasi TE!

Dalībai attiecību šovā tiks izraudzīti 10 saimnieki no visas Latvijas, kuri tiks apbērti ar mīlas vēstules no dāmām, cenšoties iekarot saimnieku sirdis, lai pierādītu sevi gan lauku darbos, gan atpūtā. Šova filmēšana norisināsies jau šovasar, taču skatītājus kaislīgais attiecību šovs priecēs TV3 rudens sezonā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova “Saimnieks meklē sievu” producenti apgalvo, ka “Šova laikā ir radušās daudzas skaistas draudzības, uzplaukušas jaunas ģimenes, un pat nākušas pasaulē atvasītes pāriem, kuri ir iepazinušies tieši šovā. Tas apliecina, ka dalība šovā patiesi maina dzīvi un atnes virkni pozitīvu emociju, tādēļ aicinām sirdī brīvus saimniekus nekautrēties un pieteikties šovam, un piedzīvot neaizmirstamu vasaru!”

Anketu, lai pieteiktos dalībai šovā jau šodien sūti pieteikumu www.skaties.lv/saimnieks un, iespējams, tieši tev izdosies piedzīvot mīlestības pilnu vasaru!

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm