tv3.lv

Linita izvēlas precinieku: Valdis ir neizpratnē, Sandijam lēmums šķiet negaidīts

2021. gada 3. novembrī 10:26

Arvien satraucošāki notikumi risinās šovā ”Saimniece meklē vīru”, un šīs nedēļas raidījumā atspoguļota beidzamā diena Linitas Mediņas saimniecībā, kad dziedātājai jāizdara izvēle starp Sandiju un Valdi. Mirklis ir tik satraucošs, ka kungi cenšas izrādīt Linitai uzmanību, kā vien māk.

Populārā kantri dziedātāja Linita Mediņa savus preciniekus pirmo reizi sastapa Jelgavas pils parkā. Sandijs nolēmis zīmīgajā vietā saimniecei sagādāt pavisam romantisku pārsteigumu.

Kamēr Linita vēl ir ceļā, kungs ķeras pie uzkodu gatavošanas un spriež, ka labi, ka nav nopircis siera salātus ar ķiplokiem: ”Es ceru, ka šodien būs pirmais skūpsts.”

”Kādu buču no Linitas es gribētu izvilināt. Es mēģināšu viņu apburt un sašarmēt. Es domāju, man izdosies,” pirms randiņa pauž Linitas precinieks.

Linita atzīst, ka lielākai tuvībai ir jānāk dabīgi, jo ”tas tiltiņš ir ļoti šaurs”. ”Tikko uz mani tiek izdarīts kaut mazākais spiediens, man iestājas pretreakcija,” skaidro Linita.

Randiņa laikā abi mielojas ar gardumiem, bauda atspirdzinājumus un saprotas lieliski, un Sandijam patiesi izdodas Linitu nošarmēt. Taču buča izpaliek.

”Randiņa laikā Linita ķiķināja, mazliet varbūt koķetēja, uzjautrinājās, mums bija humora pilni brīži. Es domāju, ka tā jau ir puse no uzvaras,” atzīst Sandijs. Viņš neslēpj, ka Linita daļēji ir viņa sievietes ideāls. ”Es labprāt Linitu smīdinātu mūžīgi.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Linita atzīst, ka Sandija klātbūtnē viņa jūtas droši, un, runājot par to, vai nākotnē abiem varētu veidoties nopietnas attiecības, skatuves māksliniece teic: ”Man būs būtiski palikt ar viņu kopā tad, ja es redzēšu, ka tieši es esmu tas cilvēks, ko viņš grib redzēt savā dzīvē, jo tas ir laimīgu attiecību pamats, ja vīrietis ir kopā ar sievieti, kurai, viņš jūt, nav aizstājējas.”

Pārsteigumu saimniecei gatavo arī mājās palikušais Valdis, kurš ne tikai pagalma vidū iestāda paša dāvāto rozi, bet ķeras klāt laša zupas gatavošanai, ko saimniecei bija apsolījis vēstulē.

Prieks par gardajām pusdienām un kopā būšanu ir īss, jo pienācis brīdis, kad Linitai jāveic izvēle, ar kuru no abiem kavalieriem viņa dosies romantiskā ceļojumā. Linita nolemj to darīt kopā ar Sandiju.

Valdis neslēpj: ”Man nav nekādas skaidrības par to. Bišķi nesaprotu, kāpēc tā. Bija pavisam cita sajūta. Citādāk jutos, tagad viss ir otrādāk, bet viss ir labi.” Izdarīgais kungs spriež, ka Linitu neizdevās savaldzināt ne ar kulināriju, ne ar darbiem: ”Ne ar ko nesanāca.”

Tikmēr Sandijs, kurš iepriekš apsvēra, ka dziedātājai simpatizē visvairāk, saka, ka Linitas lēmums viņam ir negaidīts: ”Līdz pēdējam brīdim nebija nojausmas, ka Linita mani izvēlēsies. Īstenībā Valdis arī ir foršs džeks, izdarīgs. Bet man tomēr Linita simpatizē, esmu priecīgs par viņas izvēli.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Linita atzīst, ka pirms lēmuma pieņemšana ieklausījusies pirmā brīža sajūtās, jo par Sandiju viņai interese radās jau satikšanās brīdī. ”Ar prātu var saprast ļoti daudzas lietas, var novērtēt cilvēka labās īpašības, centienus un tamlīdzīgi, bet ir kaut kas virs mūsu spēkiem, saprašanas, kas tomēr palīdz izdarīt izvēli citā virzienā, un es tomēr tajā ieklausos,” skaidro Linita.

Vairāk par to, kā aizritēja šova visromantiskākais randiņš, un citiem notikumiem šovā ”Saimniece meklē vīru” skaties televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm