tv3.lv

Linita Mediņa TV šovā gatava iepazīties arī ar 20 gadus jaunākiem vīriešiem

Linita Mediņa (51) ir skaista sieviete ar skaistu namu, un viņa aizraujas ar rožu audzēšanu un sveču liešanu.

Viņas setā Jelgavas novadā potenciālajiem līgavaiņiem sevišķa pārstrādāšanās nedraud. ”Darbiņi vieglā stila. Patīkama uzturēšanās ārā,” to, kur kungiem vajadzēs pielikt savas rokas, skaidro dziedātāja un uzsver: ”Šī nav milzīga saimniecība, bet, lai varētu atveldzēt dvēseli, ar to pilnīgi pietiek.”

Kā norāda Linita, cilvēkam, kur pretendē uz viņas sirdi, ir jābūt mērķtiecīgam: ”Es pati brīžiem esmu kā tāds neapturams iestumts vilciens. Otram cilvēkam ir jābūt vismaz piecgades vai desmitgades plānam, kur un kā viņš sevi redz.”

”Domājot par to, kādam viņam vajadzētu būt, man vispār nav nekādu parametru, jo tā faktiski ir sajūta. Tā sajūta cilvēka tuvumā vai nu rodas, vai nerodas. To nevar izdomāt, sarunāt, to var tikai sajust – ir vai nav,” stāsta Linita.

Linita uzsver, ka ne obligāti viņas izredzētajam ir jābūt lielam mūzikas fanam. Taču, ja kungs būs ar bērniem, tas Linitai šķiet ideāli. ”Dievinu bērnus. Man patīk bērni, suņi, kaķi, dzīvnieki,” stāsta Linita un uzsver, ka ir ļoti svarīgi, lai ir vīrietis mīlētu dzīvniekus.

Jautāta, vai ”līgavaiņiem” ir izvirzīti kādi vecuma ierobežojumi, Linita teic: ”No 30 uz augšu mierīgi var sākt rakstīt.” ”Ja tu, paskatoties šo video, sajuti, es gaidīšu vēstules,” Linita iedrošina Latvijas vīriešus.

Kungi, kuriem iepatikusies Linita, vēstules aicināti rakstīt no līdz 4. jūlijam: skaties.lv/saimnieks/pieteiksanas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm