tv3.lv

Magones Burkas un Venta Vītola tiesa: izskan jauna versija par notikumiem

Šova “Saimnieks meklē sievu” zvaigznes Magone Burka un Ventis Vītols atkal tikušies, šoreiz tiesas zālē. Magone vēlas piedzīt no Venta alimentus šovā ieņemtā Raimonda Saulgaiša uzturēšanai. Spriedums lietā vēl nav zināms, bet jau tagad skaidrs, ka tas tik ātri nebeigsies – atklājas jaunas nianses par šo lietu.

2017. gada 22. martā 20:06

Vairāk par Magones prasību un abu tikšanos tiesā lasi šeit!

Kā Skaties.lv iepriekš atklāja Magone, viņa apņēmusies no Venta piedzīt alimentus dēlam, jo iepriekš vīrietis nav maksājis ne centa. Magone apņēmusies Ventim atņemt arī tēva tiesības, jo vīrietis par atvasi neizrādot interesi un, aicināts tikties, dažādi attaisnojas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pašam Ventim gan ir cita versija par šo visu. Vīrietis vērsies pie vairākiem medijiem, lai izklāstītu savu stāstu. “Magonei tiesas procesa pašā sākumā nācās ņemt pārtraukumu un atteikties no daļas prasības,” Skaties.lv skaidro Ventis.

Foto: Magone Burka

Kā žurnālam “Kas Jauns” paskaidrojis vīrietis, esot neprāts reizē pieprasīt alimentus un tēva tiesību atņemšanu. Tā nu Magonei esot nācies atteikties no vienas prasības. Viņa esot izlēmusi, ka tēva tiesības Ventim atstās, bet naudiņu tomēr pieprasīs.

Kā ziņo Ventis, dzejnieces pēkšņajai naudas kārei par pamatu esot tas, kas mainījusies viņas finansiālā situācija Anglijā – esot samazināti pabalsti. Ventis spriež, ka iepriekš Magone par bērniem Anglijas pabalstos saņēmusi vairākus tūkstošus, taču nu šī summa samazināta, tāpēc dzejniece steidz pieprasīt alimentus. Iepriekš Magone Liepājas bāriņtiesā paziņojusi, ka no Venta naudu neņems.

Ventis atklāj, ka pats atkal laimīgi dzīvojot kopā ar sievu un vecākā dēla māti Maritu. Magones stāstiem par kāzām viņš neticot – Ventis uzskata, ka Magone joprojām ir viena, tāpēc turpina jaukties viņa dzīvē.

Ventis nemaz netaisoties izvairīties no alimentu maksāšanas un labprāt arī apciemošot dēlu Anglijā – tiesā viņš beidzot uzzinājis Magones Anglijas adresi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tikmēr Magone, uzzinot, ko Ventis stāsta Latvijas presei, joprojām paliek pie sava. Viņa uzsver, ka joprojām nespējot normāli komunicēt ar Venti, tāpēc tiesu redz kā vienīgo veidu, kā sakārtot abu attiecības.

Magone uzsver Skaties.lv, ka divu gadu garumā Ventis nav maksājis alimentus mazajam Raimondam Saulgaitim. Tie vīrietim esot jāmaksā neatkarīgi no tā, cik pelna vai cik pabalstos saņem pati Magone.

“Gar manas ģimenes naudu viņam vispār nav daļas!  Un par attiecību statusu vēl vairāk. Nozadzis dēlam divus gadus naudu, kauna vēl neprot,” sašutusi Magone.

Foto: Ventis Vītols

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm