tv3.lv

”Mans trumpis ir manas zilās acis!” Kāpēc Līna domā, ka Jānis izvēlēsies viņu

Jau pirmdienas, 14. oktobra, “Saimnieks meklē sievu” sērijā pirmajiem vīriem būs jāizdara lielā izvēle, izraugoties meiteni, ar ko braukt ceļojumā, un, kas zina, dibināt ģimeni. Viena no saimnieka Jāņa iespējamajām izvēlēm ir Līna no Nākotnes, kura par savām pozīcijām jūtas visai pārliecināta. Sarunā ar Skaties.lv meitene atklāj, ka Jāni par viņai piemērotu uzskata vairāki tuvinieki, kuri  arī likuši pieteikties spēlei.

2019. gada 12. oktobrī 17:00

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Līna, viņai principā nebijis izvēles, rakstīt Jānim vai ne – saimnieku ekrānā noskatījušas un par meitenei ļoti piemērotu atzinušas vairākas tuvinieces.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vispirms pie Jāņa pieteikties viņai ierosinājusi brāļa sieva.

“Atsūtīja linku un teica, ka man pie Jāņa jāpiesakās. Tad vēl iesaistījās mana labākā draudzene, lika man obligāti uzrakstīt. Tieši Jānim,” smejoties atceras Līna.

Puisis attaisnojis visas cerības. “Jānis ir ļoti jauks un labestīgs cilvēks, ļoti patīkams. Ļoti saimniecisks, strādīgs,” tā Līna.

Meitene ikdienā darbojas kā grafiskā dizainere, bet dzimusi un augusi laukos, tāpēc dzīve ārpus lielpilsētas viņu nebaida. Tas pat ir bonuss.

Kāpēc tik sirsnīgs un strādīgs puisis joprojām ir brīvs? Saimnieka Jāņa stāsts

“Tā kā pati esmu no laukiem, noteikti dodu priekšroku lauku puišiem,” skaidro Līna, uzsverot, ka tas gan ir tikai viņas viedoklis, un, protams, katram var būt sava gaume.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jāņa sētā viņai ļoti patīk, esot gan pilnīgs pretstats Līnas dzimtajiem Zemgales līdzenumiem. “Mani ļoti saista daba – tas ir foršāk kā pilsēta. Šeit ir ļoti skaisti,” saimnieka īpašumu novērtē Līna.

Meitene nekad nav bijusi precējusies, viņai nav bērnu. To, kāpēc vēl nav izdevies apprecēties, viņa īpaši neanalizē, vienkārši jūt, ka tagad būtu tam gatava, ja dzīvē viss tā saliktos.

Un viņas nolūki ir nopietni. “Es nenācu uz šejieni šova dēļ,” stingri nosaka meitene. Tas, ka Jāņa dzīvesvieta atrodas tālu no galvaspilsētas, Līnu nebaida.

“Laiks visu saliks pa vietām, tā, kā tam jābūt. Mīlestības dēļ jau parasti visam ir gatavi,” smaida Līna, kura savulaik dzīvojusi lauku mājās un āra darbi viņai nav sveši.

Kā spriež Līna, ir grūti skaidri pateikt, kuru no abām – viņu vai Karīnu – saimnieks izvēlēsies.

“Jānis ir ļoti lojāls cilvēks, viņš nevienu negrib aizvainot. Tāpēc viņš ļoti mēģina šo uzmanību dalīt. Viņam ir ļoti svarīgi, lai viņš kādu no mums neaizvainotu un nesāpinātu, tāpēc viņš cenšas būt lojāls.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mēs, meitenes, jau no paša sākuma sadraudzējāmies. Protams, iekšēji jau katrai ir vēlme uzvarēt, bet katrā ziņā mēs viena otrai rīkli negriežam pušu,” smejas Līna.

Taču viņai ir kāds īpašs “ierocis” cīņā par saimnieka sirdi.

“Mans trumpis ir manas zilās acis,” koķeti nosmaida Līna.

Kuru no meitenēm izvēlēsies Jānis? Nepalaid garām! Saimnieks izdara izvēli jau 14. oktobra vakarā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm