tv3.lv

Ne tikai skaista sejiņa. Pirmā intervija ar Aivariņa mīļoto Daci

Ieraugot attēlus ar “Saimnieks meklē sievu” zvaigznes Aivara Dimitrijeva mīlestību Daci, daļai tautas likumsakarīgi jau radies viedoklis par vizuāli ļoti efektīgo sievieti. Skaties.lv aicināja Daci uz sarunu, lai noskaidrotu, kas slēpjas zem iespaidīgās ārienes.

2018. gada 16. martā 11:03

Pāra iepazīšanās stāstu lasi TE!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es neizvēlējos Aivaru viņa popularitātes dēļ. Es nesaskatu viņā slavenību – redzu vienkārši fantastisku cilvēku,” sarunā ar Skaties.lv ļaunas mēles apklusināt steidz Dace.

Kā smejas liepājniece, ja cilvēks viņai nepatīk, viņš varot būt kaut prezidents. “Nekāda nauda vai slava nenostrādās, ja man cilvēks nepatīk kā cilvēks,” smaida Dace. Un, ja runa par Aivariņu, ne viņai viņa nauda, ne slava vajadzīga. Dacei pašai jau ir abi.

“Viens ir tas tēls, kas par Aivaru radīts presē un televīzijā. Bagāts saimnieks, sava sēta. Es zinu, ka patiesībā tik rožaini viss nav. Grūti viņam iet ar to iztikšanu.

Cik varēšu, palīdzēšu Aivaram arī ar naudu, jo man savukārt tās ir gana. Man ir privātmāja, nesen nopirku jaunu un ļoti labu auto,” neslēpj Dace.

Simpātiskā sieviete uzskata, ka naudas nozīme attiecībās ir pārvērtēta – kāda gan nozīme, cik kurš pelna? Galvenais ir savstarpējā saskaņa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Manis pēc cilvēks var būt pliks un nabags! Mani nauda neinteresē, ne jau tajā iemīlas,” uzskata Dace.

Nopelnīt viņa var pati, un to Dace jau gadiem dara, saimniekojot Liepājas pusē. Daces ikdiena esot saspringta, un brīvu brīžu nemaz neesot tik daudz, jo sieviete rosās vairākās profesijās. Arī uz randiņu ar saimnieku uzreiz tā nemaz nav skriets – brīvu laiku nemaz nav tik viegli izkārtot.

“Esmu nagu dizainere un trenēju zirgus. Strādāt man patīk, darba nebaidos. Ārējais tēls ir maldinošs, neesmu nekāda baltrocīte. Pati eju stallī, pati tīru mēslus,” tā Dace.

Jā, arī palutināt viņai sevi patīkot – ka tur ko slēpt.

“Nevaru dzīvot bez dažādām kosmetoloģiskajām procedūrām. Tas arī ir viens no iemesliem, kāpēc, domājot, kur uzsākt kopdzīvi, vairāk sliecos uz Liepājas pusi. Jau papētīju, ka tur, Aivara pusē, skaistuma kopšanas salonu nav.

It kā nieks, bet sievietes sapratīs. Es kā sieviete esmu pieradusi sevi ikdienā kopt, man te, Liepājā, ir savi meistari. Tur, Zasā, nav nekādu salonu,” jau izpētījusi Dace.

Bet ne jau vien skaistuma saloniem nozīme, ja runa par abu kopdzīvi. Aivars un Dace izlēmuši izpētīt katrs otra dzimtās puses un vēsu prātu izlemt kur abiem būs labāk, bet jau tagad 80% skaidrs, ka ģimenes dzīve turpināsies Liepājā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Liepājā tomēr ir vairāk iespēju. Tur, kur dzīvo Aivars, ir tādi nabadzīgi ciematiņi. Jā, tur ir ļoti skaisti. Man ļoti patīk lauki, bet tur man nebūs nekādu izredžu. Es tur nedabūšu darbu.

Un ja nav darba iespēju, ierakties laukos tā vienkārši nevar.

Man ir dārga mašīna, kuras uzturēšana maksā naudu, apzinos, ka Aivaram nebūs tik daudz naudas, lai mūs abus uzturētu.

No šova atceros, ka uz turieni ved pārcēlājs pār Daugavu, pēc tam zemes ceļi – nu, kā es tur ar savu jauno auto? Būs uzreiz pagalam.

Turklāt man ir savs zirdziņš. Aivars jau saka, ka es viņa pusē varētu iekārtot zirgu stalli, bet tas nav tik vienkārši,” nianses pārdomājusi Dace.

Taču neskriesim notikumiem pa priekšu – Aivars un viņa Dace ir tik tikko iepazinušies un iemīlējušies, vēl gana laika izlemt, kur abi dzīvos un ko darīs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tagad Dacei plānā braukt ciemos pie Aivara, iepazīt viņa dzimto pusi, mīļotā ģimeni un visu, kas viņam tuvs un svarīgs. Un tālāk jau redzēs. Katrā ziņā – Dacei ir lieli plāni, un viņas nolūki pret Aivaru ir tīri un nesavtīgi.

“Man pašai jau viss ir, no Aivara man nevajag ne naudu, ne slavu. Neesmu no tādām sievietēm. Esmu patstāvīga un uz dzīvi un attiecībām skatos nopietni,” uzsver skaistule no Liepājas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm