tv3.lv

Negaidīts paziņojums: saimnieks Gunārs sarīko jandāliņu Balvos un aiziet no šovbiznesa

Šova “Saimnieks meklē sievu” sezonas sensācija Gunārs no Balviem vēl nesen līksmoja par to, kā viņa popularitāte pēc dalības mīlas spēlē turpina augt, taču nu arī viņam ir gana. Saimnieks ar Skaties.lv starpniecību vēlas paziņot faniem – viņš aiziet no šovbiznesa un vēlas, lai tautieši to respektētu. Un aiziet viņš savā stilā – pirms tam sarīkojot jandāliņu.

2020. gada 5. februārī 15:00

Kā, vēršoties pie Skaties.lv, paziņo Gunārs, viņš “pārtrauc visas foto sesijas un intervijas”. Kā skaidro Gunārs, viņam viss paticis, taču nu saimnieks jūt – būs gana. Ja vēlas mieru, laiks pazust no šovbiznesa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Esmu vienkārši noguris,” skaidro saimnieks, kuram ne diena nepaiet bez kuriozām situācijām un pastiprinātas uzmanības.

“Tikko man pie mājas mainīja elektrības stabus, nācās atkal taisīt selfiju sesiju,” neprātīgos slavas apmērus raksturo Gunārs.

Viņš uzsver, ka ir priecīgs par pozitīvo sadarbību ar šova veidotājiem un Skaties.lv, kā arī sūta siltus sveicienus patiesajiem faniem, taču ir dziļi vīlies tajā, cik Balvu rajonā daudz skauģu.

“Reizēm jau trūkst enerģijas, lai tos visus skaudīgos savaldītu. Nāk virsū kā sērga,” dusmīgs Gunārs, piebilstot, ka tie, kuri paši dzīvē neko nav sasnieguši, greizsirdības dēļ viņam uzsūtījuši dažādas inspekcijas, tāpēc saimnieka mērs ir pilns.

Protams, popularitātei ir arī jaukā puse un viņš, gudrs vīrs būdams, labprāt paspēlējas ar intrigantu jūtām. “Draugi mani speciāli visur ņem līdzi kā slavenību, lai būtu jautrāk, esmu uzmanības centrā. Tāpēc pirms pazust no aprites, sarunāju vienu paziņu lai pastaigā ar mani pa Balviem. Nostrādāja,” intrigantus ap stūri apvedis Gunārs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gunāra izgājiens cauri Balviem ar dāmu radījis īstu ažiotāžu mazpilsētā – ļaudīm atkal vairākas dienas bijis, par ko trīt mēles. “Pierādīju publikai, ka kādai arī esmu vajadzīgs. Tas bija šovs, bet laikam tā reizēm vajag,” apmierināts par Balvos sacelto traci ir Gunārs. Ar šo izgājienu gan viņš pieliek punktu saviem izlēcieniem un nu dzīvos mierīgāk.

Tiesa, viņš vēl nesadedzina visus tiltus. Kas zina – atpūtīsies mazliet un atkal sajutīs vēlmi mirdzēt prožektoru gaismā. “Ja mani aicinās vēl filmēties, es izskatīšu visus piedāvājumus.

Vispār man patika filmēties, es tur jūtos kā savā lauciņā. Ja būs varianti, atgriezīšos televīzijā, man tikai jāiebrauc, kādā lomā es varētu būt, kaut gan es varētu iebraukt jebkurā lomā, man tikai mazliet jāsaspringst,” tā Gunārs.

Viņš gan noliedz, ka aiziešanai no publiskās aprites par iemeslu būtu kāda dāma.

“Esmu joprojām brīvs, paziņu gan pietiek, esmu uzmanības centrā,” dāmu uzmanība turpina lutināt Gunāru. Viņš uzsver, ka šis paziņojums gan neattiecas uz īstajiem faniem un dāmām – ļaudis ar patiesiem nodomiem joprojām aicināti braukt ciemos un rakstīt vēstules “draugos”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm