”Negribu vairs tā ubagot, kā Latvijā.” Saimnieks Aivars bauda dzīvi un apceļo Vāciju

Vācijā dzīvojošais šova “Saimnieks meklē sievu” dalībnieks Aivars Dimitrijevs Skaties.lv nesen atklāja, ka sāk izjust milzu ilgas pēc mājām un tuviniekiem. Pārdzīvojis skumju pilnu periodu, Aivars nu vēlas faniem paziņot – viss kārtībā! Lai atgūtu spēkus jaunam darba cēlienam, viņš devies paceļot pa Vāciju un nonācis pie atziņas – par šādu dzīvi sūroties nedrīkst!

2020. gada 2. jūnijā 11:40

 “Ir grūti, es ilgojos pēc mājām.” Vācijā dzīvojošais saimnieks Aivars nāk klajā ar skaudru paziņojumu

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Esmu samierinājies ar domu, ka man mājas tagad ir gan te, gan tur. Jā, ir ļoti grūti adaptēties jaunā vietā, turklāt vienam. Bet sūdzēties nedrīkst.

Man ir iepaticies mans darbs vistu fermā. Šis darbs priekš manis ir ļoti viegls, tāda pasmiešanās. Savukārt alga – ļoti laba. Par tādu algu es Latvijā būtu gatavs strādāt daudz smagāk – esmu pieradis darīt smagu darbu.

Diemžēl Latvijā valdība dara visu, lai cilvēkam, kas smagi strādā, būtu grūti dzīvot. Te, Vācijā, ir otrādāk. Te nav jāubago, kā Latvijā tiem, kas grib dzīvot un strādāt laukos. Te viss ir nodrošināts, algas labas, brīvā laika daudz, par tevi parūpējas,” sarunā ar Skaties.lv stāsta Aivars.

Viņš sapratis, ka nedrīkst sūkstīties un izmanto laiku, lai baudītu hobijus, kādus Latvijā nevarēja atļauties. Aivaru aizrāvusi ēst gatavošana un dažādu recepšu izmēģināšana, kā arī ceļošana ar velosipēdu. Nupat šova zvaigzne izbaudījis trīs brīvdienas, kurās ar darba kolēģiem devies tālākā pārgājienā.

“Šeit man beidzot ir cilvēka cienīga dzīve – nopelnu labu algu, ir kur dzīvot un ir daudz brīvā laika. Darbs lielākoties notiek naktīs, tāpēc dienas izmantojam, lai pavizinātos ar velosipēdiem, apskatītu Vāciju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Laiks te ļoti silts – trešdien būšot 30 grādi. Laukos ir liels sausums, interesanti paskatīties, kā viņi laista tos laukus lielām pistolēm. Pavērot Vācijas dabu.

Nupat bijām aizbraukuši atpūsties pie liela ezera – milzīgs ezers, kā milzīgs baseins ar skaitām malām. Pie ezera arī patrenējos līdzsvaru noturēt,” stāsta Aivars.

Šovasar viņu Latvijā nesatiksim – saimnieks baudīs Vācijas vasaru. “Doma atgriezties Latvijā man ir uz 10 dienām septembra beigās, lai nosvinētu dzimšanas dienu. Bet pēc tam atkal braukšu atpakaļ.

Esmu sapratis, ka vienam dzīvot Latvijas laukos un strādāt ir ļoti smagi. Negribu vairs tā ubagot,” tā saimnieks.

Viņš sūta sveicienus visiem faniem un vēlas vēl piebilst, lai tie noklausās Aivara šobrīd mīļāko dziesmu, kas viņu iedvesmo jaunām virsotnēm. Dziesmu klausies TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm