tv3.lv

”Neuzskatu, ka būt jaunai, vientuļai mammai ir kas briesmīgs.” ”Jāņa ”līgaviņas” Karīnas stāsts

Jau pirmdien, 14. oktobrī, līgavas izvēle tiks izdarīta saimnieka Jāņa sētā. Viena no kandidātēm uz Jāņa sirdi ir Karīna no Kuldīgas. Izvēloties Karīnu savā trijniekā, Jāni nav nobiedējis fakts, ka meitene ir jaunā māmiņa bērna kopšanas atvaļinājumā, savukārt Karīnu nebiedē iespējamā pārvākšanās uz otru Latvijas malu, ja abiem ar Jāni viss izdosies.

2019. gada 13. oktobrī 16:24

Karīna pēc profesijas ir zobu tehniķe, bet šobrīd viņa izbauda bērna kopšanas atvaļinājumu.

“Jā, man ir maziņš bērniņš, gadiņu vecs. Protams, uz Jāņa sētu līdzi viņu neņēmu,” neslēpj Karīna.

To, ka ir jaunā mamma, viņa Jānim pastāstījusi jau vēstulē, lai pēc tam nebūtu pārsteigums. Jānim tas, ka Karīnai ir bērniņš, absolūti nav licies traucējoši, un Karīnai vienalga, ja sabiedrībai būs kādi aizspriedumi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Apstākļi jau ir daudzi un dažādi. Kamēr citi nezina, kas ir par iemeslu tai situācijai, var spriest, kā gribi. Piemēram, agrākos laikos, ja sievietei 25 gados vēl nebija bērna, sāka domāt, ka viņai kaut kas nav kārtībā. Neuzskatu, ka būt jaunai, vientuļai mammai ir kas briesmīgs. Bērns nav šķērslis, lai veidotu attiecības,” tā Karīna.

Bērniņu Karīna audzina viena. “Viņam nav tēta,” uzsver meitene. Karīna pati nāk no kuplas ģimenes – viņai ir četras māsas.

“Vēstuli uzrakstīju, nevienam nesakot, pēc tam tikai māsai palūdzu, lai mani nobildē, lai ir “svaiga” bilde.
Kad biju aizsūtījusi vēstuli Jānim, tad arī pateicu ģimenei, ka esmu pieteikusies “Saimnieks meklē sievu” un nu jāgaida. Negatīvas reakcijas nebija.” stāsta Jāņa potenciālā “līgaviņa”.

Pirms bērniņa piedzimšanas viņa dzīvojusi un strādājusi Rīgā, taču viņa gatava doties tur, kur dzīve vedīs, un tā jau ne vienu reizi vien gadījies.

“Sešus gadus dzīvoju Ventspilī, pirms gada dzīvoju tepat netālu, Cēsīs. Tagad pie vecākiem Kuldīgas pusē. Vai es varētu pārvākties uz šejieni?

Gabals tāls, jā, bet, ja viss izdosies un Jānis mani aicinās pārvākties, tad jau jā,” pārmaiņas nebaida simpātisko meiteni.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kamēr daudzas meitenes rakstījušas uzreiz vairākiem saimniekiem, jo piesaistījusi pati spēle, Karīna uzrunājusi tikai Jāni, tikai viņa paša dēļ.

“Skatoties šovu, Jāni kā pirmo biju palaidusi garām, jo sērijas sākumu biju nokavējusi. Biju noskatījusies sēriju, nodomājusi, ka ir labi puiši, bet neviens neuzrunāja,” atceras Karīna.

Pēc kāda laika ciemos atbraukusi māsa, kura vēlējusies noskatīties sēriju, un tad, attinot raidījumu uz sākumu, Karīnai uzreiz bijis skaidrs – Jānim ir jāraksta! “Likās – kā esmu viņu palaidusi garām?” smejas Karīna. Tiekoties dzīvē, nav nācis vilties.

“Viņš attaisnoja visas cerības, ko es uz viņu liku,” nu smaida Karīna.

Saimniecībā par jauko puisi nekādas cīņas nenotiekot – saimnieks māk sadalīt uzmanību visām, neizrāda nevienai, ka tā patiktu vairāk.

Kā intervijā Skaties.lv uzsvēra Jānis, meitenes biedē dzīve laukos. Karīna tam nepiekrīt.

“Man šķiet, ka visa Latvija jau ir tādi lauki,” smejas Karīna.

Kuru no meitenēm izvēlēsies Jānis? Nepalaid garām? Saimnieks izdara izvēli jau 14. oktobra vakarā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm