tv3.lv

Randiņš ar Valdi noved Linitu līdz asarām

2021. gada 27. oktobrī 11:18

Šovā “Saimniece meklē vīru” notikumi kļūst arvien aizraujošāki, un šīs nedēļas raidījumā šķīst asaras un tiek piedzīvota vēl viena izbalsošana.

Pagājušās nedēļas raidījumā populārā kantri dziedātāja Linita Mediņa pēc randiņa ar kautrīgo kurzemnieku Māri mājās atgriezās viena. Mājās palikušie kungi gan laiskojās, gan cītīgi strādāja un pret vakaru Linitai sarīkoja ballīti, uz kuru ieradās dziedātājas labākās draudzenes.

Anna Lieckalniņa vērtē, kurš no preciniekiem Linitai būtu vispiemērotākais

Pēc saviesīgās pasēdēšanas Linitas sētā ausis rīts, un saimniece kungiem sarūpējusi nemaz ne tik vieglu uzdevumu – preciniekiem jāizdomā katram sava randiņa ideja, ko vēlāk paši prezentē Linitai. Pēc visu priekšlikumu uzklausīšanas dziedātāja nolemj randiņā doties kopā ar Valdi.

Abi sataisījušies uz vietu, ko Linita miera sauc par savu miera ostu, un piebraucot skatuves māksliniece izrāda nelielus untumus. “Man liekas, ka visam ir jābūt tā, kā es to esmu ieradusi, tā, kā man šķiet komfortabli,” skaidro Linita.

“Linitai ir bišķiņ cimperlīgums, bet es domāju, ka katrai sievietei tas ir vairāk vai mazāk,” spriež Valdis.

Dziedātāja kopā ar kavalieri nododas makšķerēšanai. Lielāks prieks gan ir Valdim, kurš ir īsts makšķerēšanas lietpratējs, bet Linitai tas viss ir svešs, un viņa neņemas ne tārpus uzlikt no āķa, ne zivi no āķa noņemt.

Kamēr Valdis dziedātāju uz brīdi ar makšķeri atstāj vienu pašu, pieķeras kārtējā zivs, un Linita krīt nelielā panikā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es viņu nevilku ārā tā iemesla dēļ, ka lai vēl to mazo mirklīti, kamēr Valdis nepienāk, viņa vēl ir ūdenī, lai viņai vēl ir gaiss.

Es tūlīt raudāšu, es nevaru, man ir žēl. Kaut gan zivi es ēdu un man garšo, bet man ir žēl,” saka Linita un nespēj valdīt asaras.

Kamēr Linita mēģina pārvarēt skumjas par izmakšķerētajām zivīm, mājās palikušie Sandijs un Andris saimnieci un Valdi sagaida ar vakariņām.

Pēc iestiprināšanās pienācis brīdis, kad viens precinieks Linitai jāsūta mājās. Sandijs spriež, ka visi kungi ir līdzvērtīgi konkurenti. “Bet es apsveru domu, ka es Linitai simpatizēju,” neslēpj Sandijs. Viņš kopā ar Valdi paliek Linitas saimniecībā, bet Andrim cīņa par kantri dziedātājas sirdi ir noslēgusies.

Vairāk par to, kāds izvērtās Linitas randiņš ar Valdi, un citiem notikumiem šovā “Saimniece meklē vīru” skaties televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm