tv3.lv

Romantiskajā ceļojumā dodas vien trīs saimnieki; Andris izvēlētās Zanes vietā ņēmis citu līgaviņu

2021. gada 15. novembrī 13:30

Noslēgumam tuvojas iepazīšanās šovs ”Saimnieks meklē sievu”, un šīs nedēļas raidījums, kas pirmdienas, 15. novembra, vakarā skatāms kanālā TV3, iesākas ar to, ka saimnieki un viņu meitenes ir sabraukuši Rīgā, lai pēc tam visi kopā dotos romantiskā pārbaudes braucienā uz Latgali.

Iepriekšējās sērijās saimnieki izdarīju savu izvēli un izvēlējās potenciālās līgaviņas – Pēteris izvēlējās Žaklīnu, Austris – Sandru, Andris – Zani, Jānis – Inesi un Armands – Danu.

”Vēlētos mūs kopā redzēt pēc gada.” Saimnieks Andris izvēlējies līgavu; Zane par kopīgu nākotni runā atturīgāk

Tomēr ne visi saimnieki ieradušies Rīgā un ne visas meitenes ir tās, kuras puiši bija izvēlējušies.

Galvaspilsētās kopā ar dāmām ieradušies Armands, Pēteris un Andris, bet Alūksnes Andrim līdzi ir nevis viņa izvēlētā līgaviņa Zane, bet gan Irina, kuru viņš izbalsoja kā trešo. Bet vispār nav ieradušies Austris un Jānis.

Kā skaidro Baiba Sipeniece-Gavare, ar cilvēku attiecībām ir tāpat kā ar ķīmiskām reakcijām: ”Reakcijas reizēm notiek ļoti ātri, nenotiek vispār vai notiek lēni un ilgstoši, reizē, pat visa mūža garumā. Es ceru, ka tās ir jūsējās. Diviem puišiem reakcijas ir notikušas baigi ātri.”

Jānis jau ir pateicis skaidru ”nē” un ”čau” izvēlētajai Inesei, un arī Austris attiecībās vēl nevar saprast ”jā” vai ”nē”. Turklāt Austra izvēlētā Sandra ceļojumā nevarētu doties, jo ir karantīnā.

Saimnieki un viņu potenciālās līgaviņas Rīgā ir tikai īsu brīdi – kompānijai paredzēts brauciens uz Krāslavu. Viņus uzņemt Latgalē apņēmies saimnieks Oskars Bērziņš, kurš pagājušajās sezonā par savu līgaviņu izvēlējās Dārtu no Drustiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Brauciena laikā saimnieka un līgaviņu attiecības tiks pārbaudītas. Pāriem būs jāveic dažādi uzdevumi, un katrā uzdevumā tiks noteikts nevis veiklākais vai gudrākais pāris, bet gan saskanīgākais, kurš saņems vienu punktu jeb sirsniņu. Tas pāris, kuram dienas beigās būs visvairāk sirsniņu, saņems galveno šova balvu – zāles pļāvēju-robotu.

Skaties šovu “Saimnieks meklē sievu” pirmdienu vakaros kanālā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm