Saimnieces Ligitas simpātija Toms uz šovu devies ar nopietniem nolūkiem

Par Go3 šova “Saimniece meklē vīru” intriģējošāko dalībnieku kļuvis 38 gadus vecais automehāniķis un servisa vadītājs Toms, kurš 54 gadus vecajai saimniecei Ligitai jau no pirmā brīža, kad abi beidzot satikās vaigu vaigā, iepaticies visvairāk. Toms atklāj, ar kādu nolūku piedalījās iepazīšanās šovā.

18. septembrī 9:22

Kā “tv3.lv – Izklaide” stāsta dobelnieks Toms, savu kandidatūru šovam “Saimniece meklē vīru” viņš pieteica divu iemeslu dēļ. Viņš vēlējās apmierināt savu interesi par to, kā tiek veidoti televīzijas šovi, “pabūt kameras tajā pusē”. “Otrs iemesls – iepazīties ar vecāku sievieti, saprast, kas ar viņu ir labāk un foršāk. Dzīvē pamēģināt ko citādāk, jo varbūt tā ir labāk,” to, ka viņa nolūki pret saimnieci bija tīri, apstiprina Toms.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Toms atklāj, ka satikšanās ar Ligitu ir viņa pirmais mēģinājums iepazīties ar par sevi vecāku dāmu. “Vecāka sieviete ir pieredzējušāka, dzīvē vairāk redzējusi, viņai ir lielāka sapratne, ko viņa vēlas no otra cilvēka,” spriež šova dalībnieks.

Pirmais iespaids par saimnieci Tomam bija pozitīvs. “Šķita, ir vērts. Viņa bija runātīga, atraktīva, bija par ko pasmieties. Bija gan interesanti, gan labi. Sākums, kā vienmēr, ir cerīgs,” saka dobelnieks.

Ligitas un Toma tandēms arī daudzu skatītāju vērtējumā pagaidām uzskatāms par saderīgāko, un abi viens otram nevairās izrādīt sirsnīgu un patiesu uzmanību. “Mums nebija nekādu problēmu. Kā es šovā teicu, atbraucu iepazīties ar Ligitu un to laiku tā arī izmantoju, lai sapratu, kas, ko kā,” “tv3.lv – Izklaide” stāsta Toms.

Toms atklāj – pirms filmēšanās “Saimniece meklē vīru” brīva vīrieša statusā viņš bija četrus mēnešus, bet ar bērnu māti kopā nedzīvo pusotru gadu. Ko par tēta dalību televīzijas šovā saka Toma atvases? Astoņus gadus vecā meita priecājas, ka tētis ir televizorā, bet dēls vēl pārāk maziņš.

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm