tv3.lv

Saimnieka Jāņa ”izbrāķētā” Lola pēc filmēšanās nespēj atkauties no pielūdzējiem

Daudzi “Saimnieks meklē sievu” fani joprojām uzskata, ka Smiltenes Jānis veica nepareizu izvēli, sev piemērotāko meiteni Lolitu jeb Lolu aizsūtot mājās. Abi šķīrās raudādami, un Jānis uzsvēra, ka labprāt ar Lolu vēl sazināsies. Taču, kā liecina informācija Lolas sociālajos tīklos, viņai par uzmanības trūkumu šobrīd nebūt nav jāsatraucas.

2019. gada 28. oktobrī 13:28

Jānis sev simpātisko Lolu negaidīti aizsūtīja mājās pēc tam, kad abi kopā bija pavadījuši piepildītu un aizraujošu dienu. Atvadīšanās bija skumja, Lola atklāja, ka Jāņa lēmums viņai ir negaidīts, bet Jānis paziņoja, ka abi var tikties pēc šova.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šobrīd Jānis bauda ceļojumu ar Līnu, kurā, kā liecina pirmais ieskats, īpaša romantiska nevirmo.

Taču Lolas dzīvē savukārt kaislību netrūkst arī bez Jāņa. Kā jau tas nereti notiek ar apburošām “Saimnieks meklē sievu” meitenēm – viņa pēc filmēšanās saņem neskaitāmas pielūdzēju vēstules.

Savos sociālo tīklu profilos Lola ievietojusi paziņojumu:”Varbūt atkārtošos, bet… Nē, censoņi, es neesmu ieinteresēta iepazīties nedz tuvāk, nedz tālāk. Lai jauka diena!”

Puiši steiguši interesēties, kā tad meitene domā iepazīties, ja neizskata piedāvājumus, uz ko Lola atbildējusi asprātīgi.

“Ak, es diemžēl izskatu. Gaidu kaut ko atjautīgāku, smieklīgāku par: “Hei, iepazīsimies tuvāk.” Saņemt vienu un to pašu vairākas reizes dienā…” paskaidrojusi simpātiskā meitene.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā atklājusi meitene, pielūdzēju uzlidojums sācies uzreiz pēc tam, kad Jānis viņu ekrānā atraidījis.

“Telefonā paziņojumu trinkšķināšana sākās pirmdien un palika mierīgāk tikai piektdien, jau šķita – nu būs miers… Nē, es aizmirsu, ka šodien rāda atkārtojumu,” par situāciju uzjautrinās skaistule.

Meitene lietai piegājusi ar humoriņu, uzsverot, ka nejūtas kā TV zvaigzne un zēnus acīmredzot uzrunā viņas divas augstākās izglītības. Tiesa, pielūdzējus šāds paziņojums, šķiet, tikai uzkurinājis – puiši metas uzrunāt un izjautāt Lolu turpat publiski.

Vai Jānis nenožēlos izvēli? “Saimnieks meklē sievu” 28. oktobra vakarā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm