tv3.lv

Saimnieki Jānis un Vitālijs izdarījuši gala izvēli

14. oktobra “Saimnieks meklē sievu” sērija bija izšķirošā Jānim un Vitālijam – abiem bija jāizdara gala izvēle par labu vienai no meitenēm. Jānis pēc garas randiņu sērijas ar Līnu izvēlējās viņu, Karīnai īsti nedodot gaidīto iespēju sevi pierādīt, bet Vitālijs šokēja visus, paziņojot, ka viņam nevajag ne līgavas, ne ceļojumu – viņš izvēlas palikt ar savu Lauru.

2019. gada 14. oktobrī 21:57

Sērija sākās ar interesantu pavērsienu Vitālija sētā. Kamēr saimnieka līgaviņas Lana un Dana vēl guļ, viņš uz randiņu ved savu Lauru!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā abiem gāja randiņā, skaties TE!

Randiņš ir izdevies, taču tas nemazina Vitālija interesi par Lanu un Danu – pēdējo dienu viņš izmanto randiņiem ar abām, katrai solot, ka ņems līdzi ceļojumā.

Ne mazāk interesanta situācija attīstās Jāņa sētā. Viņš pavada piepildītu dienu ar vienu, otrai īsti neatstājot iespējas.

Jānis otrajā randiņā ved Līnu pie kalēja, bet Karīnu atstāj lasīt ābolus. Randiņš ar Līnu izvēršas sirsnīgs, abi jau aizrunājas par kāzām.

Abi ļaujas bučiņām, bet pēc tam pāris dodas pusdienās, kuru laikā Jānis pirmo reizi pagaršo garneles.

Pārīša romantiku ik pa brīdim ar zvaniem patraucē mājās atstātā Karīna, kura tā arī velti gaida savu randiņu. Jānis ar Līnu pavada garu un piepildītu dienu, baudot vairākas aktivitātes pēc kārtas, kamēr Karīna mājās gatavo ēst un velti cer uz savu randiņu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmajam līgavu jāizvēlas Vitālijam, kurš nāk klajā ar negaidītu paziņojumu: “Palikšu ar Lauras!”

Saimnieks paziņo, ka ceļojumā braukt netaisās, jo daudz darba un lūdz meitenēm piedošanu.

Dana reaģē saprotoši, apķerot Vitāliju un Lauru un novēlot abiem saticīgu dzīvošanu. Vitālijs aicina arī Lanu sadraudzēties ar Lauru un braukt ciemos, taču Lana izplūst asarās.

Dodoties prom, Danai nākas sirsnīgi mierināt raudošo Lanu.

Taču smagākā izbalsošana notiek pie Jāņa. “Nevilkšu garumā, es ņemu Līnu,” paziņo Jānis, pats apraudoties. Apraudas arī Karīna – meitene pamet sētu, mirkstot asarās.

Interviju ar laimīgo Līnu lasi TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm