tv3.lv

Saimnieks Aivars emigrējis uz Vāciju; viņu biedē Latvijas algas, ne vīruss

Kamēr pasaulē slēdz robežas un ļaudis steidz atgriezties mājās, šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Aivars Dimitrijevs pārcēlies uz ”Covid-19” pamatīgi skarto Vāciju un domā tur palikt. Lai arī Vācijā strauji izplatās koronavīruss, viņš šajā valstī jūtas drošāk, jo tur saņem pienācīgu algu un ir drošs par pajumti.

2020. gada 16. martā 16:50

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Aivars, viņš šobrīd mitinās Vācijas laukos pie Nīderlandes robežas. Saimnieks iekārtojies darbā vistu fermā, jūtas laimīgs un par koronavīrusu vai atgriešanos mājās nesatraucas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Draugs no Zasas man piedāvāja šo iespēju – samaksā 100 eiro par braucienu un viss – nodrošināts darbs pie vistām un dzīvošana Vācijā,” sarunā ar Skaties.lv klāsta Aivars.

Viņš nedomājot piekritis, jo pēdējā darbavietā Jēkabpilī pelnījis smiekla naudu. Un ne mirkli nenožēlo! Vācijā esot viss – labs darbs, kurā iespējams nopelnīt ap 1000 eiro mēnesī, dzīve jauki iekārtotā mājiņā, ko Aivars lepni izrāda Skaties.lv videotūrē, kopā ar četriem lietuviešiem.

Darbs dod apģērbu, ko bez maksas tīra, turklāt no vistu fermas var paķert kādu putnu arī vakariņām.

”Ķeram vistas aiz kājām un krāmējam konteineros. Par vienu fūri, ko kopā astoņi cilvēki krāmējam, var saņemt katrs pa 10 eiro. Bijis tā, ka pa dienu saliekam 15 fūres,” darba specifiku raksturo Aivars.

Jā, viņš dzirdējis, ka Vācijā plosās ”Covid-19”, taču saimnieks spriež, ka tas skar pilsētniekus – laukos dzīvojošie ir pasargāti. ”Mani tas vīruss neskar. Te, laukos, tā vīrusa nav. Uzpīpējam, iedzeram, un nekādi vīrusi neķer!” smej Aivars.

Tas, ka karantīna varētu liegt atgriezties mājās, Aivaru nesatrauc – viņš Vācijā plāno palikt vismaz pusgadu. Ģimeni sazvana ik dienas, turklāt pirmo reizi dzīvē var atļauties radiniekus finansiāli atbalstīt, jo nedzīvo no rokas mutē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Pirmajā mēnesī te var nopelnīt 1000 eiro, vēlāk jau pat līdz 14000. Nesteidzos mājās. Man te viss ir! Terase, kur uzcept gaļu, ērti iekārtota māja, blakus arī vieta, kur pazvejot. Šeit šobrīd ir 16 grādu, zied ķirši – pavasaris! Ko vairāk var vēlēties?

Ko mājās darīšu? Domāšu, kā galus kopā savilkt? Nē. Pirmo reizi dzīvē man ir viss – laba alga, ne par ko nav jādomā,” priecīgs Aivars.

Darbs nav viegls, taču arī kaulus nelauž – iepriekš saimnieks, darīdams darbu Latvijā, par ko saņēma grašus, sabendēja muguras veselību. Nu viņš atkal jūtas jauneklīgs, možs un spēka pilns.

”Man te patīk, esmu laimīgs. Viss ir lieliski,” par dzīvi sajūsminās Aivars.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm