tv3.lv

Saimnieks Aivars Vācijas vistu fermas vietā izvēlējies makšķerēt tepat Latvijā

Šī gada pavasarī šova ”Saimnieks meklē sievu” varonis Aivars Dimitrijevs pameta Latviju, lai pelnītu lielu naudu kādā Vācijas vistu fermā. Vairākus mēnešus dzīvojis zaļi un dalījies ar tautiešiem stāstos par beidzot cilvēka cienīgo dzīvi Vācijā, Aivars gada izskaņā tomēr atgriezies mājās. Sarunā ar Skaties.lv saimnieks atklāj, ka dzimtenē tomēr vislabāk.

2020. gada 6. decembrī 11:39

Aivars uz Vāciju emigrēja marta sākumā un, pelnot lielo naudu vistu fermā, svešumā pagāja viņa pavasaris un vasara. Septembra izskaņā saimnieks uz dažām dienām bija atgriezies Latvijā, likdams tautiešiem sacelt traci par tēmu, vai viņš ievēro likumā noteikto pašizolāciju. 

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nu Aivars Skaties.lv ziņo, ka atkal ir atpakaļ, un šoreiz pieņēmis lēmumu Vācijas vistu fermā vairs neatgriezties. Kā neslēpj Aivars, darbs bijis ienesīgs, taču fiziski smags, tāpēc, ilgstoši dzīvojot šādā režīmā, saasinājušās saimnieka hroniskās kaites.

”Jā, pēc ciemošanās Latvijā biju atkal atgriezies pastrādāt Vācijā, taču drīz vien sapratu, ka veselība pirmajā vietā. Nupat atgriezos, atpakaļ braukt vairs neplānoju,” Skaties.lv atklāj Aivars.

Viņš uzreiz var nomierināt tos, kurus biedē iespējama vīrusa ievešana no ārzemēm.

”Es pēc atgriešanās vispār neesmu gājis cilvēkos! Katru dienu eju zvejot, viens pats, tālu nost no cilvēkiem. Nevienu pa ceļam nesatieku, nevienam tuvumā neeju.

Nevienu netraucēju, nevienu neapgrūtinu, visu dienu viens pats zvejoju, zvjejoju. Esmu viens pats, nekāds korons man pat tuvumā nav.

Un ļoti izbaudu šādu dzīvi, jo zveja ir mana lielākā aizraušanās,” stāsta Aivars, kura dzīves sapnis ir izveidot savu makšķerēšanas šovu. Saimnieks var palepoties, ka decembrī ķeras labi – viņa lomā jau ir makanas līdakas.

Pagaidām viņam citu plānu Latvijā nav. Nauda ir nopelnīta, saimnieks var baudīt pelnītu atpūtu pie Daugavas, atgūstot spēkus un baudot dzimtenes dabu, kas viņam tik ļoti pietrūka ārzemēs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Baudu Latvijas ziemu, un turpināšu to baudīt. Šobrīd man nekas cits neprasās. Noteikti šādi dzīvošu līdz jaunajam gadam,” iecerējis Aivars.

Iepazinis dzīvi svešumā un salīdzinājis to ar ikdienu Latvijā, saimnieks nonācis pie vērtīgas atziņa – ārpus Latvijas ir nauda, bet Latvijā- sirds un mājas. Tāpēc viņš izlēmis savu dzīvi nākotnē kārtot pēc modeļa – strādā ārzemēs, bet atpūties un baudi dzīvi Latvijā.

”Darīšu tā – pa ziemu pastrādāšu ārzemēs, pēc tam pa Latviju vasarā. Iespējams, ka nākamgad uz kādu laiku došos peļņā uz Holandi,” plānus atklāj Aivars.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm