tv3.lv

Saimnieks Andris komentē Irinas izteikumus par viņa bijušo sievu

2021. gada 26. oktobrī 13:28

Pirmdienas, 25. oktobra, vakarā kanālā TV3 skatītāji varēja sekot līdzi notikumiem iepazīšanās šovā “Saimnieks meklē sievu”. Alūksniete Irina pēc izbalsošanas mājupceļā pavēstīja – Andris joprojām mīl savu sievu, un šis paziņojums daudziem skatītājiem atstāja neatbildētu jautājumu.

Iepazīšanās šova “Saimnieks meklē sievu” jaunākajā sērijā, kas pie TV3 skatītājiem devās šonedēļ, Alūksnes saimnieks Andris uz randiņu bija aicinājis Ilzi, bet raidījuma izskaņā nolēma mājās sūtīt novadnieci Irinu, kuru viņš vienmēr uztvēris kā draudzeni. Vairāk lasi šeit!

Prombraucot Irina novēlēja saimniekam atrast sievieti, ar kuru viņš varēs dzīvot kopā, tomēr, slaukot asaras, neslēpa pārliecību, ka katram cilvēkam dzīvē ir tikai viena īsta mīlestība un Andris aizvien mīl savu sievu.

“Tas ir Irinas viedoklis, un patiesībā tas ir nepareizs,” sarunā ar Skaties.lv Irinas apgalvojumus komentē Andris. “Nav tā, kā viņa domā.”

Andris atzīst, ka nezina, kādēļ Irinai bija radies tāds iespaids par viņu. Alūksnietis vien piebilst: “Tajā vakarā tika nedaudz lietots alkohols, bija sakāpinātas jūtas, varbūt negaidīja, ka izbalsos. Es domāju, par to galīgi nav jāuztraucas. Viss ir kārtībā.”

Andris ar dēla Markusa mammu izšķīrās pirms četriem gadiem, un un dzīve iegriezās tā, ka šobrīd dzīvo viens otram kaimiņos. Abiem saglabājušās labas attiecības. “Mēs komunicējam,” skaidrību vieš Andris.

Lai gan tiesa bija lēmusi abu kopīgajam dēliņam Markusam dzīvot pie mammas, puisēns “izvēlējies citādāk nekā lēma tiesa” un dzīvo kopā ar savu tēti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tikmēr Andra potenciālās līgaviņas jau ievērojušas, cik jauks, kulturāls un labi audzināts ir Markuss.

Notikumiem iepazīšanās šovā “Saimnieks meklē sievu” seko līdzi pirmdienu vakaros kanālā TV3 un jebkurā laikā televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm